صفحه اصلی » اجتماعی » فروشنده تلگرامی مکمل های ورزشی تقلبی دستگیر شد

فروشنده تلگرامی مکمل های ورزشی تقلبی دستگیر شد

رئیس پلیس فتای استان گفت: فردی که در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغ مکمل های ورزشی نیرو زا کرده و اجناس تقلبی برای شهروندان ارسال می کرد توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۸ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۲

سرهنگ سید مصطفی مرتضوی در گفت و گو با صاحب نیوز بیان کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه با مشاهده و خرید مکمل های ورزشی از طریق تلگرام و مواجهه با عوارض جانبی زیاد پس از مصرف آن داروها، بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های انجام شده توسط کارشناسان مشخص شد داروهای خریداری شده توسط شاکی علاوه بر اینکه تأثیر مثبتی ندارد تقلبی بوده و عوارض زیادی برای مصرف کنندگان دارد.

رئیس پلیس فتا عنوان داشت: با انجام اقدامات تخصصی توسط کارشناسان پلیس فتا متهم که منزل خود را محل فروش و توزیع انواع داروهای تقلبی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ مرتضوی به شهروندان توصیه کرد: پلیس با افرادی که سلامت شهروندان را به مخاطره می اندازند با قاطعیت برخورد می کند، همچنین شهروندان به تبلیغات فروش دارو و تجهیزات پزشکی در سایت های اینترنتی توجه نکنند زیرا بررسی ها نشان می دهد، این گونه وب سایت ها اقدام به فروش تجهیزات تقلبی پزشکی و دارویی غیر مجاز و کلاهبرداری از شهروندان می کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد