صفحه اصلی » اجتماعی » فروشنده تلگرامی مکمل های ورزشی تقلبی دستگیر شد

فروشنده تلگرامی مکمل های ورزشی تقلبی دستگیر شد

رئيس پليس فتای استان گفت: فردي كه در يکي از شبکه هاي اجتماعي اقدام به تبليغ مکمل هاي ورزشي نيرو زا کرده و اجناس تقلبي براي شهروندان ارسال مي كرد توسط پليس فتا استان اصفهان شناسايي و دستگير شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۸ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۲

سرهنگ سيد مصطفی مرتضوی در گفت و گو با صاحب نیوز بیان کرد: در پي شكايت يكي از شهروندان مبنی بر اينكه با مشاهده و خريد مکمل هاي ورزشی از طريق تلگرام و مواجهه با عوارض جانبی زياد پس از مصرف آن داروها، بررسی موضوع در دستور كار اين پليس قرار گرفت.

وي افزود: با بررسی های انجام شده توسط كارشناسان مشخص شد داروهای خريداری شده توسط شاكی علاوه بر اينكه تأثير مثبتی ندارد تقلبی بوده و عوارض زيادی برای مصرف كنندگان دارد.

رئيس پليس فتا عنوان داشت: با انجام اقدامات تخصصی توسط كارشناسان پليس فتا متهم که منزل خود را محل فروش و توزيع انواع داروهای تقلبی کرده بود شناسايی و دستگير شد.

سرهنگ مرتضوی به شهروندان توصيه کرد: پليس با افرادي كه سلامت شهروندان را به مخاطره می اندازند با قاطعيت برخورد می کند، همچنين شهروندان به تبليغات فروش دارو و تجهيزات پزشكی در سايت های اينترنتی توجه نكنند زيرا بررسی ها نشان می دهد، اين گونه وب سايت ها اقدام به فروش تجهيزات تقلبی پزشكی و دارويی غير مجاز و كلاهبرداری از شهروندان می کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد