صفحه اصلی » سیاسی » جهادگران تصویر واقعی از جمهوری اسلامی ایران به دنیا نشان می‌دهند

جهادگران تصویر واقعی از جمهوری اسلامی ایران به دنیا نشان می‌دهند

امام‌جمعه موقت اصفهان گفت: جهادگران تصویری زیبا و واقعی از جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان می‌دهند.

تاریخ انتشار: ۲۰:۳۸ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۲

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان این‌که آغاز و شکل‌گیری نظام جمهوری اسلامی ایران با جهادگری‌ و فداکاری‌ها و حضور جوانان انجام‌شده، اظهار کرد: افرادی دیروز با فداکاری و فعالیت جهاد گونه از خاک کشور و انقلاب تازه شروع‌شده دفاع کردند و امروز این جوانان هستند که با فعالیت‌های جهادی کمبودها را جبران می‌کنند.

امام‌جمعه موقت اصفهان گفت: بدنه بسیجی، سپاهی و ارتشی روحیه جهادی دارند؛ این فعالیت‌های جهادی در عرصه‌های عمرانی، فرهنگی و اقتصادی، سازندگی، مبارزه با دشمن و … تعریف می‌شود.

وی افزود: افرادی هم که در عرصه رسانه برای اهداف انقلاب و حمایت از حقوق ملت فعالیت می‌کند، جهادگر است؛ روحیه‌ی جهادی روحیه بزرگی است که در همه عرصه‌ها می‌تواند ظهور داشته باشد.

حجت‌الاسلام رهبر با بیان اینکه باید روحیه جهادی را تجلیل و آن را توسعه داد، تصریح کرد: رهبر انقلاب پیرامون بسیج سازندگی و جهادگران از عبارتی مانند «تصویر واقعی کشور» به کار می‌بردند؛ در واقع جهادگران تصویر واقعی از جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان می‌دهند.

وی اضافه کرد: زمانی که پهپاد امریکایی را ساقط می‌شود شکوه و قدرت ایران اسلامی به دنیا نشان داده می‌شود؛ زمانی که فرزندان این کشور در جهاد شرکت می‌کنند نمادی از روحیه حاکم کشور هستند.

امام‌جمعه موقت اصفهان با توضیح اینکه روحیه جهادی در جوانان ما تصویری از روحیه 80 میلیون انسان است، بیان کرد: این روحیه نشان از دین و احکام دینی جامعه ایرانی است؛ زمانی که به ایران نگاه می‌کند با جوانان آمده برای جهاد روبه‌رو می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99