صفحه اصلی » اجتماعی » رشد ۲۴۰ درصدی کمک به نیازمندان کمیته امداد در عید قربان

رشد ۲۴۰ درصدی کمک به نیازمندان کمیته امداد در عید قربان

مردم اصفهان در عید قربان امسال بیش از دو میلیارد و ۷۶۳ میلیون تومان به‌صورت نقد و گوشت گرم به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان کمک کردند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

محمدرضا متین پور در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه مردم نیکوکار استان بیش از دو میلیارد و ۷۶۳ میلیون تومان نذر و قربانی برای توزیع به مددجویان و نیازمندان در اختیار این نهاد قرار دادند، گفت: این میزان نسبت به عید قربان سال گذشته ۲۴۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در عید امسال شامل یک میلیارد و ۳۰۵ میلیون تومان وجه نقد، ۱۳/۵ تن گوشت گرم و ۱۰۱ رأس دام زنده است.

وی با بیان اینکه برپایی قربانگاه از جمله خدماتی است که در سال‌های اخیر به همشهریان اصفهانی ارائه می‌شود، افزود: در عید قربان امسال نیز بیش از ۱۲۰ پایگاه و قربانگاه در سراسر استان با همکاری سازمان دامپزشکی و با نظارت ناظران ذبح شرعی برای رفاه حال نیکوکاران گران‌قدر اصفهانی ایجاد شد.

متین پور ادامه داد: دام‌های اهداشده با نظارت نماینده سازمان دامپزشکی ذبح و پس از بسته‌بندی در میان ایتام و خانوارهای نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اصفهان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: اهدای قربانی و نذورات برای کمک به نیازمندان تنها منحصر به عید قربان نیست و کمیته امداد استان اصفهان در طول سال آماده دریافت نذورات، تأمین دام، ذبح و توزیع عقیقه بر اساس موازین شرع مقدس است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد