صفحه اصلی » تولیدی » برگزاری دوره توان افزایی حوادث در هلال احمر نائین

برگزاری دوره توان افزایی حوادث در هلال احمر نائین

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان نائین گفت : به منظور حفظ آمادگی و افزایش توان عملیاتی و بالابردن استقامت و قدرت بدنی اعضاء ، برنامه فوق با شعار

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان نائین اظهار کرد: به منظور حفظ آمادگی و افزایش توان عملیاتی و بالابردن استقامت و قدرت بدنی اعضاء ، برنامه فوق با شعار” توان افزائی دوشنبه ها ” براساس دستورالعمل برنامه های تمرینی در محل پایگاه امداد و نجات بین شهری ملا احمد در حال برگزار ی است.

 محمد زمانی گفت : در این برنامه، نجاتگران جمعیت هلال احمر به آمادگی و نمایش مهارتهای امدادی و توان مقابله با هر گونه حوادث احتمالی به رقابت پرداخته و تمام تجربیات خود را برای اجرای بهتر عملیات ها به کار بستند.

وی به تلاش و انگیزه بالای امدادگران ونجاتگران در این دوره اشاره و تصریح کرد: تلاش در جهت ایجاد انگیزه در اعضای امدادی به عنوان نکته مهم و سرنوشت ساز (ایجاد آمادگی برای پاسخگویی مطلوب در حوادث) همیشه باید مدنظر باشد.

سرپرست جمعیت هلال احمر در ادامه خاطر نشان کرد : مردم و رسانه‌ها می‌توانند در بحران‌ها بسیار تأثیر گذار باشند و گذشته نشان داده که تعامل و کارگروهی می‌تواند بحران را به خوبی مدیریت کند.

ازم به ذکر است توان افزائی دوشنبه ها  به صورت مستمر هر هفته شروع شده و تا بهمن ماه ادامه دارد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد