صفحه اصلی » مقاومت » ویزیت رایگان محرومان منطقه سراوان به همت پزشکان لشکر امام حسین(ع)

ویزیت رایگان محرومان منطقه سراوان به همت پزشکان لشکر امام حسین(ع)

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) گفت: در دهه ولایت و نزدیک شدن به عید غدیر خم، بهداری لشکر ۱۴ امام حسین (ع) با حضور در روستاها و مناطق محروم جنوب شرق کشور به امدادرسانی و ویزیت رایگان محرومان منطقه پرداختند.

تاریخ انتشار: ۲۲:۴۳ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ پاسدار محمد هاشمی پور اظهارکرد: در دهه ولایت و عید غدیر گردان بهداری این یگان با حضور در روستاها و مناطق محروم جنوب شرق کشور بیماران را ویزیت رایگان کردند.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین(ع) ادامه داد: توزیع داروهای رایگان به بیماران ویزیت شده از دیگر اقدامات این لشکر در منطقه جنوب شرق بوده است.

وی خاطرنشان کرد: گردان بهداری در طول ماموریت این یگان علاوه بر حضور در منطقه جنوب شرق و کمک به مردم امداد رسانی و انتقال مجروحان وشهدای درگیری با اشرار از مرزها به بیمارستان های شهری را هم در دستور کار داشته است.

هاشمی پور ادامه داد: این گردان با احداث پست های امداد در پاسگاه ها و پایگاه های مرزی امادگی لازم برای اجرای ماموریت های مختلف دارد.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین(ع) بیان کرد: گردان بهداری این لشکر علاوه بر منطقه در شهر اصفهان امداد رسانی به مجروحان لشکر به خصوص انتقال انها به مراکز درمانی را در دستور کار خود دارد.

این فرمانده در پایان گفت: به همت خیرین اصفهانی و رزمندگان لشکر در این ایام بیش از یک هزار جفت کفش و پوشاک و کیف مدرسه و مواد غذایی در سطح مناطق محروم سراوان استان سیستان وبلوچستان توزیع شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد