صفحه اصلی » اجتماعی » برنامه کمیته امداد برای اطعام ۲۰۰ هزار مددجوی اصفهانی در عید غدیر

برنامه کمیته امداد برای اطعام ۲۰۰ هزار مددجوی اصفهانی در عید غدیر

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: کمیته امداد با همکاری خیران و نیکوکاران طرحی برای اطعام ۲۰۰ هزار مددجوی اصفهانی تحت حمایت این نهاد در عید غدیر خم اجرا می‌کند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۶

محمدرضا متین پور در گفت‎وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه عید غدیر عید ولایت و هدایت و تمسک به ریسمان محکم الهی است، اظهار کرد: در این عید سعید که روز کامل شدن دین و اتمام نعمت بر مسلمانان است؛ توصیه به تمسک عملی به سیره اهل‌بیت عصمت و طهارت بهترین عیدانه ای است که می‌توان به هر شیعه معتقدی داد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: نیکوکاران و خیران سیره عملی امام علی (ع) را سرمشق خود بدانند؛ اطعام نیازمندان و به‌ویژه رسیدگی به ایتام از نقاط برجسته زندگی مولای متقیان است و کمیته امداد به‌عنوان نهادی حمایتی که بر خواسته از معارف اهل‌بیت است طرح‌های زیادی برای ترویج و تسهیل در اطعام نیازمندان و اکرام ایتام دارد.

وی افزود: اطعام نیازمندان در روز عید غدیر فریضه‌ای که از سمت ائمه اطهار (ع) توصیه شده است؛ در صورت مشارکت نیکوکاران و خیران برنامه‌ای برای اطعام ۲۰۰ هزار مددجوی کمیته امداد اصفهان در حال پیگیری است.

متین پور با توضیح اینکه زیرساخت‌های گوناگون برای شراکت مردم نیکوکار استان در این اطعام بزرگ فراهم شده است، بیان کرد: مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان، تماس با تلفن ۳۲۲۲۰۰۹۶ همچنین شماره‌گیری کد #۰۳۱*۸۸۷۷*، ارسال عدد ۱ به پیام‌گیر ۸۸۷۷ و درنهایت مراجعه به پایگاه‌های اینترنتی emdad.ir و mohsenin.ir، در دسترس‎ترین روش‌های مشارکت در این طرح بزرگ است.

وی اضافه کرد: کلیه دفاتر کمیته امداد اصفهان در سراسر استان این آمادگی را دارند که غذای طبخ شده توسط مردم را در میان مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع کنند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین در اصفهان، تصریح کرد: در این طرح نیکوکاران با پذیرش حمایت از یک یا چند فرزند مبالغی به شکل منظم پرداخت می‌کنند که مستقیماً به‌حساب این فرزندان واریز خواهد شد.

وی تأکید کرد: پایگاه‌های کمیته امداد اصفهان در روز عید غدیر به شکل ویژه آماده ثبت‌نام نیکوکاران گران‌قدر در این طرح بزرگ حمایتی هستند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد