صفحه اصلی » اقتصادی » خبر خوب حاجی دلیگانی برای هزینه های درمانی جانبازان و ایثارگران

خبر خوب حاجی دلیگانی برای هزینه های درمانی جانبازان و ایثارگران

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران، هزینه درمانی جدید از طریق بیمه دی به این دسته از بیماران دو شهرستان شاهین‌شهر و میمه و برخوار اختصاص داد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۲ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛  حسینعلی حاجی دلیگانی امروز با گرامیداشت سالگرد ورود آزادگان به کشور، از اختصاص هزینه درمانی جدید به بیماران دوران دفاع مقدس دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار خبر داد و اظهار کرد: این مصوبه از جمله مطالبات خانواده های معظم شاهد ایثارگر و جانباز بود که با ارسال نامه و پیامک برای بهبود شرایط درمانی و پوشش بیمه ای درخواست کرده بودند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این طرح درمانی جدید از طریق بیمه دی به این دسته از بیماران اختصاص پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از دریافت گزارش‌ها و درخواست‌های بیماران تحت پوشش، موافقت کرد که هزینه درمانی جدید از طریق بیمه دی به این دسته از بیماران دو شهرستان شاهین‌شهر و میمه و برخوار اختصاص دهد.

وی افزود: چند وقتی بود که بیماران دوران دفاع مقدس در این دو شهرستان از نحوه خدمات درمانی و دارویی برخی از مراکز درمانی و داروخانه‌های تحت پوشش رضایت نداشتند و درخواست می‌کردند پوشش بیمه‌ای بهتری به‌ منظور تأمین داروهای موردنیاز و درمان برخی از بیماری‌های صعب‌العلاج ناشی آثار جنگ به آنان اختصاص یابد.

حاجی دلیگانی اظهار کرد: این نهاد انقلابی امروز موافقت کرد که 30 میلیارد تومان اعتبار تکمیلی برای تأمین بهتر خدمات بیمه‌ای به بیمارستان امام رضا0ع) دولت‌آباد، داروخانه‌های طرف قرارداد در شهرهای گز، شاهین‌شهر و میمه اختصاص دهد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اختصاص این مبلغ برای درمان و تأمین داروهای مورد نیاز بیماران جانباز، ایثارگر و شاهد، هدیه بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به مناسبت 26مرداد، سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد