صفحه اصلی » ورزشی » چمن های زمین فوتبال حبیب آباد از بی مهری خشکید + تصویر

چمن های زمین فوتبال حبیب آباد از بی مهری خشکید + تصویر

زمین چمن حبیب آباد در همان بدو کاشت با کج سلیقگی در زمان کاشت و عدم استفاده از نیروی متخصص در زمینه آبیاری و نگهداری زمین، عدم مدیریت در برگزاری تمرین ها و مسابقات دچار آسیب جدی شده است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سال های سال است که شهر حبیب آباد با برخورداری از زمین چمن طبیعی میزبان تیم های ورزشی از سرتاسر شهرستان و حتی استان بوده و از زمانهای قدیم ، تیم فوتبال شهرداری حبیب آباد به عنوان یکی از قدرتهای ورزش فوتبال در منطقه برخوار مطرح بوده است. هم اکنون تیم شهرداری حبیب آباد با وجود کمبودها و مشکلات موجود همچنان با قدرت در تورنمت های مختلف شرکت می کند با وجود کاستی ها ، با قدرت و غیرتی مثال زدنی مقام های مختلف را نیز بدست آورده است؛ و اما یکی از آرزوهای فوتبالیست های حبیب آباد که همانا داشتن یک زمین چمن مرغوب بوده هم اکنون دچار بی تفاوتی و بی مهری شده است .

زمین چمن حبیب آباد در همان بدو کاشت با کج سلیقگی در زمان کاشت و عدم استفاده از نیروی متخصص در زمینه آبیاری و نگهداری زمین ، عدم مدیریت در برگزاری تمرین ها و مسابقات دچار آسیب جدی شده است.

نگرانی ورزشکاران حبیب آبادی از تخریب زمین فوتبال این شهرستان

با یک نظرسنجی ساده از مربیان و بازیکنان، چه مهمان و چه بازیکنان تیم شهرداری متوجه کیفیت پایین چمن خواهیم شد و از آن گلایه مند هستند .

ورزشکاران و مربیان عزیز مراتب اعتراض خود را بارها به گوش مسئولین شهر و شهرستان رسانده اند ولیکن گوش شنوایی برای شنیدن صدای حق این عزیزان نبوده است.

زمین چمن حبیب آباد با خرابی موتور چاه آبکشی حدود دو هفته هست که آبیاری نشده و در این فصل سال و با وجود گرمای بی سابقه در معرض خشک شدن و از بین رفتن قرار گرفته است.

به نیابت از ورزشکاران و بازیکنان شهر و بخش حبیب آباد ، از آقایان مسئول شورای شهر، رئیس هیئت فوتبال حبیب آباد، رئیس هیئت فوتبال شهرستان برخوار تقاضامند است که هر چه زودتر نسبت به رفع مشکل زمین چمن اقدام نمایند و مراتب پیگیری خود را از طربق رسانه های مردمی شهرستان به گوش مردم برساند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد