صفحه اصلی » اجتماعی » اعتراف بازداشت شدگان به ارتباط با دستگاه های بیگانه برای ترویج بی حجابی

اعتراف بازداشت شدگان به ارتباط با دستگاه های بیگانه برای ترویج بی حجابی

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: برخی از افراد بازداشت شده به دلیل تظاهر به بی‌حجابی، در اعترافات خود اعلام کرده اند که از دستگاه‌های بیگانه پول گرفته‌اند تا بی‌حجابی را در جامعه اسلامی ایران ترویج دهند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۰ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن بوسعیدی، شامگاه چهارشنبه در ششمین نشست از سلسله جلسات دیدار مردمی در مسجد فاطمیه(س) شاهین شهر، با تبریک ولادت حضرت امام موسی کاظم(ع)، عملکرد تعزیرات حکومتی در شاهین شهر را ناکافی دانست و اظهارکرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شاهین‌شهر و میمه در شاهین‌شهر تنها دو نفر نیرو دارد که با توجه به کمبود تعداد نیروهای بازرس، عمل کرد قابل قبولی در مقابله با گران‌فروشی اصناف در این شهر نداشته است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه، برخورد با عوامل بدحجابی را بیشترین مطالبه شهروندان عنوان کرد و خطاب به بازرسان اتاق اصناف، خواستار برخورد جدی با فروشگاه های عرضه پوشاک نیمه برهنه شد و افزود: اعضای شورای امر به‌ معروف مساجد می توانند از مسئولان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شاهین‌شهر دعوت کنند برای پاسخ‌گویی به مساجد بیایند.

وی در پاسخ به درخواست های مردم درباره برخورد با افراد بی حجاب خاطرنشان کرد: بی حجابی طبق قانون جرم است و هر دو هفته 200 راننده‌ ای که در خودرو کشف حجاب کرده و یا سگ گردانی می‌کنند و رانندگی‌های پرخطری دارند در شاهین‌شهر توقیف می‌شوند.

این قاضی ادامه داد: رانندگان متخلف نخستین بار تعهد داده و در دوره‌های آموزش شهروندی شرکت می‌کنند و در صورت تکرار تخلف از قانون، علاوه بر توقیف خودرو، به جرائم نقدی هم محکوم می‌شوند.

مدعی العموم شهرستان شاهین شهر و میمه، با اشاره به دست های پشت پرده در انحراف جوانان و ترویج بی بندو باری در کشور، خاطرنشان کرد: برخی از افراد بازداشت شده به دلیل تظاهر به بی‌حجابی، در اعترافات خود اعلام کرده اند که از دستگاه‌های بیگانه پول گرفته‌اند تا بی‌حجابی را در جامعه اسلامی ایران ترویج دهند.

بوسعیدی، با بیان اینکه بنیادهای به‌ ظاهر غیر دولتی بیگانه در پشتیبانی از توطئه ترویج بی‌حجابی در کشورمان فعالیت های مستمری دارند، خاطرنشان کرد: این نهادهای متصل به‌نظام سلطه سالانه میلیون ها دلار هزینه می‌کنند تا بی بندو باری و فساد اخلاقی را در جامعه ایرانی ترویج دهند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه با تأکید بر اهمیت تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر مساجد، راهکار مقابله با هجمه ضد فرهنگی دشمنان نظام جمهوری اسلامی را تشکیلاتی عمل کردن در مواجهه با پدیده بی‌حجابی و برخورد با افراد ساختارشکن دانست..

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد