صفحه اصلی » سیاسی » خبرها از استخدام در استانداری به نشست خبری رسید

خبرها از استخدام در استانداری به نشست خبری رسید

استاندار اصفهان گفت: که اگر چنین مجوزی صادر می شد فراخوان می دادیم و امتحان و پروسعه سپری می شد؛ اما در حال حاضر برخی حرف ها و صحبت ها به دور از اخلاق است وقتی موضوعی حقیقت ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۸ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس رضایی پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دولت، اظهار کرد: در ابتدا باید بگوییم به شدت پیگیر بیمه خبرنگاران هستم و پیگیری قولی که هفته قبل دادم هستم.

استاندار اصفهان با تبریک هفته دولت، تصریح کرد: یاد و خاطره شهیدان و خصوصاً شهیدان رجایی و باهنر و بیش از هزار شهید کارمند اصفهان را گرامی می داریم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد شهید باهنر و رجایی افزود: باهنر و رجایی، دو یار صدیق و همسنگر در عرصه ایمان، عدالتخواهی بودند که با وفا داری و عهد و پیمان خود دورانی کوتاه اما پر برکت دولت خود داشتند.

رضایی با اشاره به تحریم های بی سابقه کنونی کشور عنوان کرد: در هیچ زمانی اینگونه وضعیت را نداشتیم و امروز استکبار در صدد تحریم شرکت به شرکت ما و نه دولت به دولت است که دولت سعی دارد و تمام تلاش خود را به کار گرفته گره ای از مردم باز کند.

عباس رضایی بیان کرد: قدم های مثبت و خوبی در حل مشکلات معیشتی با توجه به شرایط تحریم خاصی که داریم برداشته شده است.

وی افزود: تلاش برای حل مشکلات مردم وظیفه ما است؛ چرا که مردم ثابت کردند همگامی و همراهی خود را با دولت انجام می دهند.

استاندار با توجه به پیگیری های صورت گرفته در بازار گوشت،  گفت: با پیگیرهای انجام شده  ۳۰۰ تا۴۰۰ تن گوشت  وارد استان می شود که در ایام محرم و صفر گوشت تامین و هیئت ها و مردم هم برای نذورات خود در این ایام مشکل نداشته باشند.

وی در مورد صحبت هایی معاونت بهداشتی استان در مورد عدم بودجه اختصاص یافته لازم برای بیماری سالک، عنوان کرد: معاونت بهداشتی عدم کارایی خود را به دیگران قرار می دهد؛ برای اولین بار ردیفی برای بیماری سالک کنار گذاشته شده اما ظاهراً معاونت بهداشتی نرفته که پول خود را بگیرد؛ اگر معاونت بهداشتی استان همکاری ارگانی را نداشته باید منعکس کند و چرا تا کنون منعکس نکرده است، در همین  هفته جلسه ای برای این موضوع برگزار می کنم.

رضایی با بیان اینکه پیگیر برگزار رویداد مهم ورزی در استان است، خاطرنشان کرد: اینکه استان و شهری مانند اصفهان میزبان رویداد های ورزشی بزرگ باشد کاملاً درست و پیگیر آن هستم.

عباس رضایی به شایعات و حرف های فضای مجازی در مورد صحبت های استخدام در استانداری اینگونه پاسخ داد: انتخاب مدیران از مجموعه نظر ما هم هست اما گاهی در این باره محدودیت هایی جود دارد، متاسفانه مجوز استخدام برای فرمانداری و استانداری نداشته که نامه نگاری شد و در خواست مجوز استخدام نیرو شد.

رضایی با بیان اینکه با این درخواست موافقت نشده، افزود: که اگر چنین مجوزی صادر می شد فراخوان می دادیم و امتحان و پروسعه سپری می شد؛ اما در حال حاضر برخی حرف ها و صحبت ها به دور از اخلاق است وقتی موضوعی حقیقت ندارد.

استاندار اصفهان با با بیان تشکر از تمام استانداران دوره های مختلف اصفهان گفت:مصوباتی و دیدگاهی از گذشته را قبول می کنم که کار کارشناسی روی آن شده باشد و ان دسته کارهایی که کارشناسی شده را قبول می کنیم.

رضایی با بیان اینکه اولویت دارترین مسیله استان موضوع آب است، عنوان کرد:  تونل سوم تا اخر شهریور لاینیگ آن تمام می شود، متاسفانه سد سوم تا نه ماه قبل وضعیت خوبی نداشت و قدم به قدم کار می کرد؛ امروز این کارگاه حداقل دو شیفت کار می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد