صفحه اصلی » اقتصادی » فعالان اقتصادی بدون وقت قبلی مشکلات خود را در استانداری اعلام کنند

فعالان اقتصادی بدون وقت قبلی مشکلات خود را در استانداری اعلام کنند

معاون استاندار اصفهان گفت: کلینیک درمان مشکلات اقتصادی راه انداختیم که یکشنبه ها بدون وقت قبلی فعالان اقتصادی مشکلاتشان را اعلام کنند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۱۳ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سید حسن قاضی عسگر پیش از ظهر امروز در نشست خبری با بیان اینکه ۲۴۳ روز از فعالیتش در این سمت می گذرد، اظهار کرد: بیکاری استان در سه ماه اخیر از 14.1 درصد به 10.7 درصد رسید که امیدواریم در سال جاری این میزان، تک رقمی شود..

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با بیان اینکه این مجموعه به دنبال تاسیس شهرک پوشاک است، تصریح کرد: در حوزه مدیریت آب بحث تغییر الگوی کشت و استفاده بهینه از قنوات مطرح و یک  هزار 400 هکتار گلخانه در استان در حال ساخت است.

قاضی عسگر با بیان اینکه زمان زیادی را برای حل مشکلات فعالان اقتصادی صرف می کند، عنوان کرد: کلینیک درمان مشکلات اقتصادی راه انداختیم که یکشنبه ها بدون وقت قبلی فعالان اقتصادی مشکلاتشان را اعلام کنند.

وی در ادامه گفت: صنعت نساجی را به عنوان یکی از اولویت ها در استان  انتخاب کرده و کارگروه نساجی را تشکیل داده و دنبال دو شهرک پوشاک در کاشان و اصفهان هستیم.

حسن قاضی عسگر با بیان اینکه در بحث نانوایان و تقسیم بندی به دو نوع یارانه ای و آزاد پز، اذعان کرد: تعیین نرخ نان در تهران انجام می شود و ما کنترلی در آن نداریم که البته نامه نگاری در این رابطه شده است؛ نانواها اعتراض دارند که چند سال قیمت آن ها افزایش پیدا نمی کند.

وی افزود: در حوضه گردشگری پنج تا شش کمیته اقتصادی داریم که بخش خصوصی پنجاه درصد این کمیته ها هستند.

قاضی عسگر با اشاره به دیگر کارهای انجام شده در زمینه اقتصادی خاطرنشان کرد: در زمینه هتل سازی سرمایه گذاران شناسایی و همکاری لازم با آن ها انجام می شود و در توسعه فرودگاه هم کاربو ترمینال آماده بهره برداری است.

وی با اشاره به تلاش برای تنظیم بازار گوشت در استان گفت: ۱۱ شرکت از داخل استان شناسایی شد و گوشت وارد کردند و همین سیاست باعث شد قیمت گوشت پایین بیایید.

قاضی عسگر در پایان خبر اختصاص سهمیه گوشت اصفهان برای تهران را تکذیب نکرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد