صفحه اصلی » اجتماعی » آمادگی هیئت رزمندگان اسلام برای دریافت کمک های مردمی به کودکان مستمند/ تامین لوازم تحصیل 110 کودک را متعهد شده ایم

مهر کریمانه- 3؛

آمادگی هیئت رزمندگان اسلام برای دریافت کمک های مردمی به کودکان مستمند/ تامین لوازم تحصیل 110 کودک را متعهد شده ایم

رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان گفت: به تمام مجموعه های هیئت های رزمندگان اعلام کرده ایم که آمادگی لازم برای جمع آوری کمک های مردمی را داشته باشند و خوشبختانه از روزهای گذشته پویش جمع آوری کمک های مردمی برای کودکان نیازمند آغاز شده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - جمعه ۱۳۹۸/۰۶/۸

محمد نادرالاصل در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به اقدامات هیئت رزمندگان اسلام در کمک به دانش آموزان بی بضاعت، اظهار کرد: از رسانه هایی که نیازهای امروز افراد مستمند را به جامعه منتقل می کنند تشکر می کنیم.

رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با اشاره به تفاهم نامه این هیئت با کمیته امداد، عنوان کرد: کمیته امداد کودکان نیازمند را به هیئت رزمندگان معرفی و خیران این هیئت تامین نیازهای اساسی این کودکان را برعهده می گیرند.

وی ادامه داد: در یک مورد تامین نیازهای 110 کودک فقیر را برعهده گرفتیم که کلیه اقلام نیازمند برای تحصیل این کودکان از نوشت افزارها تا کیف و لباس مدرسه را تامین می کنیم.

نادرالاصل با بیان اینکه این اقلام به کودکان نیازمند مناطق سیل زده اختصاص پیدا کرده است، خاطرنشان شد: در مرحله اول بخشی از این اقلام به این مناطق ارسال شد که با توجه به نزدیکی شروع ماه مهر و بازگشایی مدارس به زودی مرحله بعدی اعزام خواهد شد.

رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان تاکید کرد: به تمام مجموعه های هیئت های رزمندگان اعلام کرده ایم که آمادگی لازم برای جمع آوری این اقلام را داشته باشند و خوشبختانه از روزهای گذشته پویش جمع آوری کمک های مردمی برای کودکان نیازمند آغاز شده است و همکاران ما در هیئت رزمندگان آماده دریافت کمک های مردمی هستند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار صاحب نیوز در رابطه با جامعه هدف تثسیم این بسته های نوشت افزار، گفت: ما پیش از این، تهیه اقلام برای کودکان مناطق سیل زده کشور به ویژه منطقه شادگان و پلدختر را متعهد شده ایم و در کنار تهیه دیگر اقلام از جمله جهیزیه نوعروسان با توجه به نزدیکی به شروع سال تحصیلی، تهیه لوازم التحریر را در دستور کار قرار داده ایم.

نادرالاصل با بیان اینکه این هیئت یک تعهد عمومی به مردم استان نیز دارد، گفت: خیریه هیئت رزمندگان اسلام در این زمینه تلاش برای شناسایی اقشار نیازمند را همانند سال های گذشته در دستور کار قرار داده است و می کوشد با توجه به شرایط فعلی تلاش مضاعفی در این راستا داشته باشد.

رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان ر رابطه با راه های ارتباطی با مردم برای دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی، عنوان کرد: 50 هیئت رزمندگان در استان اصفهان فعال است، تمام این هیئت ها آماده پذیرایی از اقلام مازاد و نو مردم عزیز برای توزیع بین مناطق محروم است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99