صفحه اصلی » ورزشی » اردوی تیم ملی بدون هیچ بازیکنی از اصفهان آغاز می شود

اردوی تیم ملی بدون هیچ بازیکنی از اصفهان آغاز می شود

در بین بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال نام هیچ بازیکنی از تیم‌های اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن دیده نشد و از همین سو برخی هواداران و بازیکنان از این اتفاق گله‌مند بودند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۶ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ با اعلام کادر فنی تیم ملی فوتبال 23 بازیکن برای حضور در اردوی پیش از دیدار مقابل هنگ‌کنگ دعوت شدند، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ 19 شهریور در ورزشگاه ملی هنگ کنگ برگزار خواهد شد.

در بین بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال نام هیچ بازیکنی از تیم‌های اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن دیده نشد و از همین سو برخی هواداران و بازیکنان از این اتفاق گله‌مند بودند.

محمد یاوری  در این خصوص اظهار داشت: طبیعتاً هر لیستی که از طرف کادر تیم ملی اعلام می‌شود، نظرات و انتقادات را به دنبال دارد.

پیش‌کسوت فوتبال اصفهان ادامه داد: این‌که از تیمی بازیکنی به تیم ملی دعوت شود یا نه مسئله‌ای که هواداران روی آن حساسیت دارند؛ به نظر من بازیکنانی در تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن هستند که می‌توانند در حد تیم ملی باشند.

وی تصریح کرد:  باید از نگرش کادر فنی تیم ملی در خصوص دعوت بازیکنان اطلاع داشت، بازی بعدی با کامبوج است و ممکن است نفراتی را برای بازی بعدی دعوت کنند، فکر می‌کنم برای قضاوت زود است.

یاوری با اشاره به این‌که بازیکنان ذوب‌آهن به دلیل بازی‌های سنگین در آسیا خسته‌اند، گفت: بازیکنان سپاهان نیز تمرینات را زودتر شروع کردند و نفرات جدید زیادی در این تیم دارد.

پیش‌کسوت فوتبال اصفهان با بیان این‌که باید تا اردوی بعدی صبر کرد، عنوان داشت: ممکن است بازیکنی در سپاهان شرایط خوبی داشته باشد اما پست این بازیکن در تیم ملی دارای ترافیک است.

وی افزود: بازیکنانی به تیم ملی دعوت شده‌اند که فصل قبل هم خوب بوده‌اند و نمی‌توان با بازی خوبی بازیکنی در 2 بازی وی را به تیم ملی دعوت کرد.

یاوری در پایان با اشاره به این‌که سعید عزت‌الهی هم به تیم ملی دعوت نشده، خاطر‌نشان کرد: وحید هاشمیان به دنبال بازیکن خوب است، همه برای او یکسان هستند و دید وسیعی دارد؛ نمی‌توان گفت هاشمیان تحت تأثیر عاملی از 2 تیم اصفهانی بازیکنی دعوت نکرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد