صاحب نیوز

یاد

اردوی تیم ملی بدون هیچ بازیکنی از اصفهان آغاز می شود

در بین بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال نام هیچ بازیکنی از تیم‌های اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن دیده نشد و از همین سو برخی هواداران و بازیکنان از این اتفاق گله‌مند بودند.

کدخبر: 967303
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ @ ۱۳:۰۶


به گزارش صاحب نیوز؛ با اعلام کادر فنی تیم ملی فوتبال 23 بازیکن برای حضور در اردوی پیش از دیدار مقابل هنگ‌کنگ دعوت شدند، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ 19 شهریور در ورزشگاه ملی هنگ کنگ برگزار خواهد شد.

در بین بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال نام هیچ بازیکنی از تیم‌های اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن دیده نشد و از همین سو برخی هواداران و بازیکنان از این اتفاق گله‌مند بودند.

محمد یاوری  در این خصوص اظهار داشت: طبیعتاً هر لیستی که از طرف کادر تیم ملی اعلام می‌شود، نظرات و انتقادات را به دنبال دارد.

پیش‌کسوت فوتبال اصفهان ادامه داد: این‌که از تیمی بازیکنی به تیم ملی دعوت شود یا نه مسئله‌ای که هواداران روی آن حساسیت دارند؛ به نظر من بازیکنانی در تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن هستند که می‌توانند در حد تیم ملی باشند.

وی تصریح کرد:  باید از نگرش کادر فنی تیم ملی در خصوص دعوت بازیکنان اطلاع داشت، بازی بعدی با کامبوج است و ممکن است نفراتی را برای بازی بعدی دعوت کنند، فکر می‌کنم برای قضاوت زود است.

یاوری با اشاره به این‌که بازیکنان ذوب‌آهن به دلیل بازی‌های سنگین در آسیا خسته‌اند، گفت: بازیکنان سپاهان نیز تمرینات را زودتر شروع کردند و نفرات جدید زیادی در این تیم دارد.

پیش‌کسوت فوتبال اصفهان با بیان این‌که باید تا اردوی بعدی صبر کرد، عنوان داشت: ممکن است بازیکنی در سپاهان شرایط خوبی داشته باشد اما پست این بازیکن در تیم ملی دارای ترافیک است.

وی افزود: بازیکنانی به تیم ملی دعوت شده‌اند که فصل قبل هم خوب بوده‌اند و نمی‌توان با بازی خوبی بازیکنی در 2 بازی وی را به تیم ملی دعوت کرد.

یاوری در پایان با اشاره به این‌که سعید عزت‌الهی هم به تیم ملی دعوت نشده، خاطر‌نشان کرد: وحید هاشمیان به دنبال بازیکن خوب است، همه برای او یکسان هستند و دید وسیعی دارد؛ نمی‌توان گفت هاشمیان تحت تأثیر عاملی از 2 تیم اصفهانی بازیکنی دعوت نکرده است.

انتهای پیام/