صفحه اصلی » اجتماعی » هیئت های مذهبی پای ثابت مهر کریمانه شدند

هیئت های مذهبی پای ثابت مهر کریمانه شدند

مسئول یکی از هیئت های مذهبی بهارستان گفت: در صدد راه اندازی دسته عزاداری با محوریت دانش آموزان هستیم؛ حضور نوجوانان می تواند در راستای پویش مهر کریمانه کمک شایانی به دانش آموزان نیازمند کند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ هر ساله با فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال جدید تحصیلی  خانواده ها در صدد تأمین نیاز های فرزندان خود بر می آیند. یکی کیف می خرد و دیگری کفش، یکی نوشت افزار می خرد و آن یکی سفارش کتاب میدهد. خلاصه بازار رونقی می گیرد؛ اما هستند خانواده هایی که در تامین مایحتاج روزانه خود هم دچار مشکلند  چه برسد به این که می خواهند نوشت افزار بخرند.

این خانواده ها هم نوع ما هستند فقط خداوند متعال از باب امتحان آن کسانی که دستشان به دهانشان می رسد آنها را جلوی راه ما قرار می دهد تا هم حجت الهی تمام شده باشد و هم بوته آزمایشی برای سنجش میزان میزان تعبد ما باشد.

طرحی که چند سالی است در سطح شهر اصفهان پیاده می شده و تامین نوشت افزار کودکان نیازمند را انجام می داد، امسال با قوت بیشتر و البته در سطح وسیع تری در اطراف اصفهان در حال برگزاری است و نام مهر کریمانه بر آن گذاشته شد؛ البته در شهر بهارستان هیئت های مذهبی پای ثابت این طرح هستند.

محمود رستگار پناه در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز گفت: در صدد راه اندازی دسته عزاداری با محوریت دانش آموزان هستیم و به یاری خداوند، روز 5 شنبه ساعت 17:30 از میدان ولیعصر بهارستان به سمت مسجد علی ابن ابیطالب(ع) حرکت خواهیم کرد.

مسئول هیئت جوانان عاشورایی بهارستان همچنین ادامه داد: مداحان این هیئت از نوجوانان هستند که می تواند در راستای پویش مهر کریمانه کمک شایانی به دانش آموزان نیازمند نماید.

رستگار پناه همچنین از حضور جدی نوجوانان هیئتی در طرح مهر کریمانه خبر داد و افزود: در آستانه بازگشایی مدارس، ایستگاه هایی برای دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی مردم و مخصوصاً دانش آموزان نوجوان، برای کمک به نیازمندان تشکیل دادیم و امیدواریم بتوانیم سهمی هر چند کوچک در این امر خیر داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد