صفحه اصلی » اجتماعی » ورود واقفان شهرضایی به پویش «مهر کریمانه» با کمک 300 میلیونی

مهر کریمانه - 14 /

ورود واقفان شهرضایی به پویش «مهر کریمانه» با کمک 300 میلیونی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا از اهداء 200 بسته لوازم تحریر و نوشت افزار در قالب طرح مهر کریمانه به دانش آموزان نیازمند در این شهرستان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۰ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ فرهاد عرب از اهداء 200 بسته نوشت افزار در قالب طرح مهر کریمانه به دانش آموزان نیازمند در این شهرستان خبر داد و افزود: در آستانه بازگشایی مدارس و عمل به نیات واقفان خیر اندیش این بسته ها به ارزش حدود 300 میلیون ریال از محل موقوفه محمد ابراهیم تهیه و بین دانش آموزان بی بضاعت توزیع می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا با بیان اینکه هر بسته مهر تحصیلی شامل کیف، انواع مداد، جامدادی، دفتر و اقلام مشابه است، خاطر نشان کرد: با توجه به فرمایشات حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و در راستای حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید کلیه اجناس مذکور از بهترین تولیدات ایرانی متناسب با مقطع تحصیلی دانش آموزان توسط اتشارات سازمان اوقاف تهیه و در اختیار شهرستان ها جهت توزیع قرار داده شده است.

وی در ادامه در خصوص نحوه شناسایی دانش آموزان جهت دریافت اقلام افزود با هماهنگی و همکاری دفتر امام جمعه محترم ، کمیته امدادامام خمینی(ره) ، اداره بهزیستی ، اداره آموزش و پرورش و نهادهای حمایتی شهرستان به این اداره معرفی می شوند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا در موضوع مهر کریمانه، فعالیت در زمینه کمک رسانی به دانش آموزان نخبه را اضافه کرد و گفت: دانش آموزان مستعد و نخبه در خانواده های نیازمند هم وجود دارند و حمایت از این افراد به دلیل تأثیرگذاری و ارائه خدمات ارزنده آن ها در آینده کشور اهمیت بالایی دارد، می توانند با تلاش های خود جان هزاران نفر را نجات داده و مسیر زندگی افراد زیادی را تغییر دهند، که این خود نتیجه روشن اجرای نیت واقفین خیراندیش می باشد.

فرهاد عرب در پایان به اهمیت کار وقف پرداخت وگفت: از همه خیران و مردم شریف درخواست داریم در راستای عمل به این جمله که «وقف صدقه جاریه است» با وقف قسمتی از سرمایه خود جهت ایجاد وقف جدید با نیت کمک و حمایت از دانش آموزان نیازمند نام خود را برای همیشه زنده نگه دارند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد