صفحه اصلی » ورزشی » انتقادها از مدیرکل ورزش و جوانان را به من وصل نکنید

انتقادها از مدیرکل ورزش و جوانان را به من وصل نکنید

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان اصفهان گفت: من به عنوان یک بسیجی وام‌دار هیچ‌کسی نخواهم بود، تلاش کردم سرانه ورزشی استان را بالا ببرم و نشاط و شادابی را در روستاها برای مردم ایجاد کنم.

تاریخ انتشار: ۰۶:۳۳ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۱

مهدی اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در هفته دفاع مقدس 50 خانه روستایی در استان اصفهان افتتاح خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان اصفهان تصریح کرد: تفاهم‌نامه با دهیاری‌ها انجام شده که در آن دهیاری‌ها مکان این خانه های روستایی را و هیئت تجهیز را عهده دار شده و همچنین نظارت مستمر بر عهده هیئت و مدیریت این خانه‌ها به عهده دهیاری است.

وی افزود: این خانه‌های روستایی از صبح تا ساعت 14 در اختیار بانوان و از ساعت 14 تا 24 در اختیار آقایان خواهد بود.

اسدی گفت: برای هر خانه روستایی 10 تا 15 میلیون از هیئت هزینه و بین 20 تا 25 میلیون تومان توسط دهیاری‌ها برای سخت‌افزار آن‌ها هزینه می‌شود.

وی بیان کرد: 375 خانه ورزشی روستایی با 60 خانه روستایی که افتتاح می‌شود، خانه ورزشی ایجاد شده و این بالاترین افتتاح در خانه روستایی است، اما برخی صحبت‌هایی مطرح می‌کنند که به دور از انصاف است.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان اصفهان خاطر نشان کرد: تمام افراد حقیقی و حقوقی می‌تواند کلیه برنامه‌های هیئت را راستی آزمایی کنند و از این کار استقبال می‌کنم.

وی با بیان اینکه من به عنوان یک بسیجی وام‌دار هیچ‌کسی نخواهم بود،  افزود: تلاش کردم سرانه ورزشی استان را بالا ببرم و نشاط و شادابی را در روستاها برای مردم ایجاد کنم؛ از کسانی که می‌خواهند شخصی دیگری را بزنند اما من که عملکرد و فعالیت خوبی داشته باشم را هدف قرار می‌دهند گله می‌کنم.

اسدی عنوان کرد: من در مجموعه‌ای هستم که در آن رأی آورده و کار می‌کنم و به من ربطی ندارد که مدیرکل چه کسی است و انتقادها از مدیرکل را نباید به من وصل کنند؛ من برای بهتر کار کردن از همه کمک می‌گیرم.

وی افزود: من افتخار می‌کنم در سال حداکثر 5 تا 10 جشنواره در شهرستان‌ها برگزار می‌کنم؛ نقد باید سازنده و درست باشد اما تهمت و دروغ با نقد متفاوت است.

هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان اصفهان با اشاره به نقدهای نادرست که نه اخلاقی و نه حرفه‌ای است، گفت: امروز دولت هر کس را به عنوان مدیرکل قرار دهد اگر من را خواست با او کار می‌کنم و اگر نخواست هم مسئولیت را به دیگری واگذار می‌کنم؛ من اگر یک‌تکه چوب هم در اداره کل گذاشته شود اطاعت‌پذیری داشته اما مأموریت خود در روستاها را انجام می‌دهم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد