صفحه اصلی » تولیدی » رسانه های بیگانه در جریان خودسوزی خانم ۲۹ ساله، پروژه کشته سازی را دنبال می کنند

رسانه های بیگانه در جریان خودسوزی خانم ۲۹ ساله، پروژه کشته سازی را دنبال می کنند

حجت الاسلام سالک درباره خودسوزی خانم ۲۹ ساله گفت: آن چیزی که رسانه های بیگانه دنبال می کنند، کشته سازی علیه جمهوری  است که اهداف مختلفی را از آن دنبال می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۵ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۱

حجت الاسلام احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: حرکتی که در مورد خودسوزی  خانم 29 ساله شکل گرفت همانند کشته سازی فتنه 88 است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آن چیزی که رسانه های بیگانه دنبال می کنند، کشته سازی علیه جمهوری  است که اهداف مختلفی را از آن دنبال می کنند.

وی افزود: یکی از اهداف این کشته سازی شکستن اقتداری است که جمهوری اسلامی به محوریت مقام معظم رهبری پیدا کرده و در مقابل امریکا به التماس افتاده است.

سالک در ادامه گفت: ورود بانوان به ورزشگاه بهانه ای شد که قداست شکنی شود و در بخش آزادی بانوان که در  فضای مجازی کار می شود، این مسئله را دامن بزنند که ایران به اینکار اجازه نمی دهد؛ یعنی اینکه می خواهند این موضوع را قبح زدایی کنند و ضربه بزنند.

احمد سالک با بیان اینکه  توطئه های متعدد خلاف واقع را شاهد آن بوده ایم که بعد از آن ابرو رفته افزود: آقایانی از نمایندگان و غیر نمایندگان و سیاسیون که در زمین دشمن بازی می کنند باید توبه و از ملت عذر خواهی کند و مردم این انسان ها را بشناسند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد