صفحه اصلی » سیاسی » قوه قضائیه باید به ماجرای دروغ پراکنی خبرآنلاین ورود کند/ دروغ نسبت داده شده به قوه قضائیه و نظام، خاطر مردم را مکدر کرده است

نماینده مردم نجف آباد:

قوه قضائیه باید به ماجرای دروغ پراکنی خبرآنلاین ورود کند/ دروغ نسبت داده شده به قوه قضائیه و نظام، خاطر مردم را مکدر کرده است

نماینده مردم نجف آباد با محکوم کردن اقدام خبرآنلاین در نسبت دادن دروغ به نظام و قوه قضائیه، گفت: در این مورد نشر اکاذیب صورت گرفت و مردم انتظار دارند با مسببان این دروغ برخورد قضایی شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۲ - جمعه ۱۳۹۸/۰۶/۲۲

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در ارتباط با اقدام رسانه خبرآنلاین در خصوص انتشار خبر کذب محکوم شدن «سخر خدایاری» به 6 ماه حبس و عدم انتشار تکذیبه و عذرخواهی بابت انتشار این خبر کذب، اظهار کرد: انتظار مردم از دستگاه قضا این است که در این موارد ورود کنند و با مسببان آن برخورد کند.

نماینده مردم نجف آباد با بیان اینکه این موضوع خاطر مردم را مکدر کرده و به دشمنان در مقیاس بزرگی بهانه داد، تصریح کرد: در این مورد نشر اکاذیب صورت گرفت و مردم انتظار دارند با مسببان این دروغی که به نظام، کشور و قوه قضائیه نسبت داده شده برخورد قضایی شود.

وی با تاکید بر اینکه اینکه پیگیری این موضوع باید از طریق دستگاه قضایی صورت گیرد، عنوان کرد: کمیسیون فرهنگی نیز می تواند در این قضیه ورود پیدا کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99