صفحه اصلی » سیاسی » از دشمن چیزی جز دشمنی انتظاری نیست، چرا برخی دوستان داخلی بازی می خورند؟

نماینده ادوار مجلس در واکنش به صحبت های برخی نمایندگان مجلس:

از دشمن چیزی جز دشمنی انتظاری نیست، چرا برخی دوستان داخلی بازی می خورند؟

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه هم صدایی با بیگانگان، مصاحبه و هیاهوی دوستان داخلی در خصوص انتشار خبر کذب محکوم شدن «سحر خدایاری» بی انصافی آشکار است، عنوان کرد: این اقدام آن ها آب به آسیاب دشمن ریختن است؛ چرا آقایان چشم باز نمی کنند و بصیرت ندارند؟

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۸ - جمعه ۱۳۹۸/۰۶/۲۲

حجت الاسلام محمد تقی رهبر در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص انتشار خبر کذب محکوم شدن «سحر خدایاری» و گسترش دامنه آن توسط برخی سیاسیون با بیان اینکه برخی از جنبه اخلاقی گستاخ شده اند، اظهارکرد: در شرایطی که دشمنان برنامه های مختلفی برای جمهوری اسلامی طرح ریزی کرده، برخی به دنبال ترویج بی بندوباری در سطح جامعه هستند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما پنج هزار زن شهید و 50 هزار مادر شهید در طول انقلاب اسلامی تقدیم کرده ایم، تصریح کرد: برخی در این شرایط بی حرمتی هایی انجام می دهند که باید با آن برخورد شود.

وی با بیان اینکه در سطح جامعه مردم دچار مشکلاتی می شوند که به دادگاه ها مراجعه می کنند و اتفاقی نمی افتد، خاطرنشان کرد: این خانم هم باید همانند همه جامعه پرونده خود را دنبال می کرد و به نتیجه می رساند.

رهبر ادامه داد: کشور دارای قانون است و بسیاری هر روز به دادگاه ها مراجعه می کنند و دفاع می کنند و حرف خود را می زنند و نیازی به خودسوزی نبوده است.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه در مقدمات این قضیه کسی مقصر نبوده است پیرامون واکنش ها به این موضوع گفت: واکنش های بیگانگان به این موضوع طبیعی است؛ آن ها اگر هزاران جنایت در کشورهایشان صورت بگیرد و پلیس مردم را قتل عام و مصدوم کند، چشم خود را باز نمی کنند.

وی با بیان اینکه همین افراد در ایران از کاهی، کوهی ایجاد می کنند، عنوان کرد: انتظار از دوستان خودی این است که بازی نخورند و در زمین دشمن بازی نکنند.

رهبر با بیان اینکه هم صدایی با بیگانگان، مصاحبه و هیاهوی این دوستان داخلی بی انصافی آشکار است، عنوان کرد: این اقدام آن ها آب به آسیاب دشمن ریختن است؛ چرا آقایان چشم باز نمی کنند و بصیرت ندارند؟

نماینده ادوار مجلس گفت: از دشمن انتظاری نیست، اما از خودی هایی که در عرصه سیاسی، فرهنگی و هنری فعال هستند انتظار می رود بیدار باشند، در مسیر سوژه هایی که بیگانگان روی آن مانور می دهند حرکت نکنند، این اقدامات خودزنی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد