صفحه اصلی » اجتماعی » پیوستن ۷۹۰ نیکوکار اصفهانی به جمع حامیان ایتام

پیوستن ۷۹۰ نیکوکار اصفهانی به جمع حامیان ایتام

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان گفت: ۷۹۰ نیکوکار اصفهانی در دهه اول ماه محرم حمایت ۱۰۲۷ فرزند یتیم و نیازمند را بر عهده گرفتند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۴ - شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

حمیدرضا طاهری در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان بیش از ۲۰۰ پایگاه جذب حامی در نقاط مختلف استان برپا شد، تصریح کرد: ۷۹۰ نیکوکار در این مدت حمایت هزار و ۲۷ یتیم و فرزند نیازمند اصفهانی را بر عهده گرفتند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان گفت: کمک‌های حامیان در این طرح، گره‌های زیادی از زندگی ایتام و فرزندان نیازمند باز می‌کند و شرایط بهتری برای رشد و پیشرفت تحصیلی و شغلی برای این نیازمندان فراهم می‌کند.

وی افزود: ۶۵ هزار حامی در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین با کمیته امداد اصفهان همکاری می‌کنند؛ این نیکوکاران گران‌قدر حمایت از ۱۸ هزار و ۷۵۸ فرزند یتیم و نیازمند را بر عهده‌دارند و مبالغی را به شکل منظم به‌حساب آن‌ها واریز می‌کنند و در مناسبت‌های مختلف نیز کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

طاهری با بیان اینکه امکان مشارکت مردم در این طرح در همه ایام سال فراهم است، تصریح کرد: نیکوکاران و خیران گران‌قدری که مایل به پذیرش حمایت این فرزندان هستند می‌توانند به دفاتر این نهاد در سراسر استان اصفهان و یا پایگاه اینترنتی mohsenin.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد