صفحه اصلی » تولیدی » سخنان برخی سیاسیون و هنرپیشه ها با دشمنان همراه است

سخنان برخی سیاسیون و هنرپیشه ها با دشمنان همراه است

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: بعضی سیاسیون و بعضی هنرپیشه‌ها آتش بیار معرکه می‌شوند و مباحثی که از سوی دشمنان انقلاب و نظام مطرح می‌شود را آن‌ها بیان، سخنرانی و توئیت می‌کنند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: مشخص است بحث‌هایی که در مورد دختر آبی و شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد، اتاق فکر آن در خارج از کشور است و شبکه‌های تلویزیون و خبرگزاری‌های خارجی در خارج از کشور روی این موضوع خیلی مانور دادند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان تصریح کرد: این روزها اقدامات ریاست قوه قضائیه و همکارانش باعث ایجاد امید در دل‌ها شده است و دشمنان به‌نوعی هدفشان از انتشار این بحث در فضای مجازی زیر سؤال بردن قوه قضائیه و ریاست آن بود و همچنین می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

وی افزود: بعضی از مسئولان وقتی قادر نیستند پاسخ گوی نیازهای مردم باشند و توان اینکه به وعده‌های که به مردم داده عمل کنند را ندارند یک سری بحث‌های حاشیه‌ای و چالشی را مطرح می‌کنند.

موسوی لارگانی عنوان کرد: بارها از زبان مسئولان بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها و یا بحث موتورسواری بانوان مطرح بوده و به‌نوعی با این بحث‌ها ذهن‌ها را از کم‌کاری‌ها منحرف می‌کنند.
ناصر موسوی لارگانی در ادامه گفت: وقتی پدر این دختر عنوان می‌کند که هیچ حکمی از قوه قضائیه صادر نشده علیه دختر ما و رسماً عنوان می‌کند که دخترش دارای بیماری روحی روانی بوده است این مباحث جای تعجب دارد.
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان خاطرنشان کرد: بعضی سیاسیون و بعضی هنرپیشه‌ها آتش بیار معرکه می‌شوند و مباحثی که از سوی دشمنان انقلاب و نظام مطرح می‌شود را آن‌ها هم بیان، سخنرانی و توئیت می‌کنند.

وی افزود: برای کشور ما درد است که نماینده مجلسی که طبق فرمایش مقام رهبری و طبق فرمایش امام عصاره ملت است و باید مدافع حقوق ملت و نظام اسلامی باشد، تازه در مقابل نظام صف‌آرایی می‌کنند.

موسوی لارگانی اذعان کرد: صحبت‌هایی که بعضی افراد سیاسی زدند، شاید رادیو رژیم اشغال گر و کودک کش اسراییل و دشمنان قسم‌خورده دیگر هم نزدند و یک سری مباحث که این سیاسیون مطرح کردند را مطرح نکردند، این واقعاً برای کشور درد است.

وی با بیان اینکه وزارت ارشاد به هنرپیشه‌هایی که چنین مباحث و شایعاتی را مطرح می‌کنند تذکر دهد، عنوان کرد: هدف تشکیل هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان چه بوده است؟ چرا یک نماینده مجلس چنین برخوردی داشته است؟ باید این اخطارها در پرونده آن‌ها درج شود.

موسوی لارگانی گفت: دور از مروت است که 240 هزار شهید داده‌ایم که احکام دین مبین اسلام در کشور حکم‌فرما شود و بعضی افراد با پا گذاشتن روی خون شهدا، این‌طور بیایند و اهداف نظام را زیر سؤال ببرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد