صفحه اصلی » ریپورتاژ آگهی » بهترین شرکت تعمیرات تخصصی و نگهداری موتورخانه

بهترین شرکت تعمیرات تخصصی و نگهداری موتورخانه

موتورخانه ها بخش بسیار مهم و تاثیرگذار در ساختمان هستند. در صورتیکه در روند عملکرد ساختمان شما مشکلی به وجود بیاید، افراد ساختمان به سرعت متوجه شده و زندگی آن ها مختل می شود. دقیقا مشکل از همین جا شروع می شوند که تا زمانی که موتورخانه به درستی کار می کند، هیچ کس متوجه ارزش موتورخانه و میزان تاثیرگذاری آن بر کیفیت زندگی ما نیست.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۶ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ موتورخانه ها بخش بسیار مهم و تاثیرگذار در ساختمان هستند. در صورتیکه در روند عملکرد ساختمان شما مشکلی به وجود بیاید، افراد ساختمان به سرعت متوجه شده و زندگی آن ها مختل می شود. دقیقا مشکل از همین جا شروع می شوند که تا زمانی که موتورخانه به درستی کار می کند، هیچ کس متوجه ارزش موتورخانه و میزان تاثیرگذاری آن بر کیفیت زندگی ما نیست اما دقیقا زمانی که موتورخانه به درستی کار نمی کند، تمام افراد ساختمان به این نتیجه می رسند که می بایست به موتورخانه اهمیت بیشتر بدهند. مجددا وقتی موتورخانه تعمیر می شود و سیستم به درستی کار می کند، باز هم افراد ساختمان، نگهداری از موتورخانه را فراموش می کنند تا زمان خرابی بعدی! و این چرخه دائما ادامه پیدا می کند.

چیزی که مسلم است این است که می بایست این چرخه اشتباه یک بار برای همیشه قطع شود. لزوم یک شرکت تعمیرات و نگهداری موتورخانه با کیفیت می تواند این مشکل را حل کند.

حال می بایست بررسی کنیم که یک شرکت با خدمات مناسب می بایست چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتوان خدمات آن ها را با کیفیت دانست.

سرکشی های به موقع

اولین اصلی که می بایست هر شرکت تعمیرات و نگهداری موتورخانه به آن دقت کند. سرکشی های به موقع و سر وقت است. با توجه به ابعاد موتورخانه و میزان حساسیت موتورخانه، میزان سرکشی ها متغیر است. به طور مثال زمانی که موتورخانه برای ساختمانی کوچک باشد میزان سرکشی ها کم است و هر چقدر ابعاد ساختمان و موتورخانه بزرگتر می شود تعداد سرکشی ها بیشتر می شود و اگر حجم موتورخانه از حدی بالاتر رود نیاز به نیروی دائم در موتورخانه است و همینطور با افزایش حجم کار تعداد نیروهای شیفتی بیشتر می شود.

سرکشی ها می بایست همراه با پر کردن چک لیست های مربوط به آن موتورخانه باشد. پر کردن چک لیست ها کمک می کند تا بررسی کامل موتورخانه انجام شود و موردی از قلم نیفتد و همچنین در سرکشی ها، خرابی ها و موارد گذشته که قبلا یادداشت شده بود به شخص یادآوری شود.

توان فنی

یکی از مهمترین ویژگی هایی که فرد نگهدار و یا شرکت تعمیر و نگهداری باید داشته باشد، توان فنی و تخصص او می باشد.

در صورتیکه شرکت تعمیر و نگهداری توانایی فنی بالایی داشته باشد، به راحتی می تواند مشکلات را تشخیص داده و برای حل مشکل اقدام کند. فرد فنی می تواند با شنیدن صدای یک دستگاه، سالم یا خراب بودن تجهیزات را تشخیص دهد.

پشتیبانی مناسب

در صورتی که خرابی های عمده در موتورخانه به وجود بیاید که نیاز به تخصص های ویژه ونفرات بیشتری برای کار وجود داشته باشد، می بایست شرکتی وجود داشته باشد که بتواند پشتیبانی مناسبی برای انجام کار ها داشته باشد.

تیم به فیکس با داشتن تمام این ویژگی ها می تواند بهترین شرکت در زمینه تعمیرات و نگهداری باشد که در صورتی که قصد تعمیرات موتورخانه و نگهداری آن را داشته باشید می تواند برای شما بهترین گزینه باشد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد