صفحه اصلی » ورزشی » کربکندی: افتخار بزرگی است که پس از یک وقفه طولانی به خانه خودم ذوب آهن بازگشتم

کربکندی: افتخار بزرگی است که پس از یک وقفه طولانی به خانه خودم ذوب آهن بازگشتم

رئیس سازمان فوتبال باشگاه ذوب‌آهن گفت: افتخار بزرگی است که پس از یک وقفه طولانی به خانه خودم باشگاه ذوب‌آهن که فوتبالم را به عنوان بازیکن در آن آغاز و به عنوان مربی به پایان رساندم بازگشتم.

تاریخ انتشار: ۲۱:۱۹ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ مراسم معارفه رسول کربکندی رئیس سازمان فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان با حضور مربیان و کادر‌ فنی تیم‌های پایه و جمعی از مسؤولان باشگاه برگزار شد.

رسول کربکندی با اشاره به لزوم شناخت متقابل کادرهای فنی ذوب‌آهن از یکدیگر اظهار داشت: افتخار بزرگی است که پس از یک وقفه طولانی به خانه خودم باشگاه ذوب‌آهن که فوتبالم را به عنوان بازیکن در آن آغاز و به عنوان مربی به پایان رساندم بازگشتم.

رئیس سازمان فوتبال باشگاه ذوب‌آهن افزود: به لحاظ شخصیتی به گونه ‌ای هستم که هر وقت از جایی خداحافظی کردم دیگر به اصطلاح پشت سر خود را هم نگاه نمی‌کنم و اهل گلایه و مصاحبه نیستم چرا که معتقدم هر آمدنی رفتنی را در پی دارد مخصوصا در شهر و استانی مثل اصفهان که افراد شایسته فراوانی برای جایگزینی هر پست و مقامی وجود دارد.

وی افزود: جای بسیار تأسف است که جوانان بسیاری وارد فوتبال می‌شوند و در نهایت بدون این‌که از وجود و استعداد آن‌ها استفاده‌ای شود، کنار گذاشته می‌شوند و می‌سوزند؛ با توجه به استعدادها و امکانات سخت‌افزاری که در این باشگاه هست نهایت سعی ما این خواهد بود که از این فرصت سوزی‌ها جلوگیری کنیم.

کربکندی در ادامه خاطر‌نشان کرد: تربیت بازیکنان باید بر محور اخلاق ورزش و زندگی سالم صورت بگیرد و یکی از آروزهایم این است که بتوانیم بستری برای تربیت بازیکن حرفه‌ای به معنای دقیق کلمه فراهم کنیم؛ بازیکنی که دروغ نگوید، خوب بخوابد، خوب تغذیه و تمرین کند و همه سکناتش بر مبنای اخلاق باشد.

رئیس سازمان فوتبال باشگاه ذوب‌آهن ضمن بیان این نکته که تفکر تأسیس زمین چمن بر مبنای بازده اقتصادی آن بوده، بیان داشت : سعی من در آینده این است که تا حد امکان تیم‌ها را از تمرین در زمین چمن به دلیل ضررها و آسیب‌های فراوانی که به لحاظ جسمی برای زانوهای بازیکنان دارد دور کنم.

وی در پایان گفت: امیدوارم که آمدن من به باشگاه ذوب‌آهن اگر نفعی نداشته ضرر هم نداشته باشد، سعی من این خواهد بود که شایسته سالاری را در فوتبال پایه ذوب‌آهن حاکم کنم.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد