صفحه اصلی » مقاومت » حوثی ها حیثیت استکبار را به باد فنا گرفته اند

حوثی ها حیثیت استکبار را به باد فنا گرفته اند

استاندار اصفهان گفت: امروز حوثی ها حیثیت و اصل استکبار در منطقه را به باد فنا گرفته اند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس رضایی صبح امروز در آیین رژه نیروهای مسلح استان، با گرامی‎داشت سالگرد دفاع مقدس اظهار کرد: شهدای دفاع مقدس نام و یاد ایران و اسلام برای همیشه زنده نگه داشتند و برای حفظ تمامیت ارضی و اصل انقلاب جان‎فشانی کردند.

استاندار اصفهان با بیان اینکه اگر امروز درخت تنومند انقلاب به ثمر نشسته است از برکت خون همین شهداست، تصریح کرد: انقلاب ها و قیام های متعددی در دنیا شکل گرفته است که ریشه آن ها را می توان به نارضایتی از سیستم حاکم، پیدایش تفکرات جدید، وجود ساختارهای سیاسی اجتماعی و احزاب و گروه های منسجم تقسیم کرد.

وی با بیان اینکه انواع قیام ها و انقلاب ها در سراسر دنیا قابل مشاهده است، عنوان کرد: در بهمن سال 1357 در ایران، انقلابی صورت گرفت که یک تفاوت کلی با دیگر انقلاب های دنیا داشت؛ در این قیام تأسی از قیام اباعبدالله الحسین(ع) ریشه اصلی بود.

رضایی با بیان اینکه ریشه انقلاب ایران ایستادگی در برابر ظلم و ستم بود، عنوان کرد: شکل گیری و انسجام این انقلاب از ماه محرم نشان دهنده تأسی این انقلاب از اسلام ناب محمدی است.

مقام ارشد اجرایی استان با بیان اینکه وجود رهبری فرازنه و اندیشمندانه حضرت امام خمینی(ره) و وجود یاران ارزشمند در کنار ایشان اتحاد و همبستگی ملی را در کشور به وجود آوردند، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران تأثیر گذارترین اقدام سیاسی و اجتماعی قرن بود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی قطع وابستگی از استکبار جهانی را ثابت کرد، گفت: شعار نه شرقی و نه غربی شعار اصلی این انقلاب شد و شیوه جدیدی از مدیریت را به نمایش گذاشت.

رضایی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران کاری کرد که در هیچ کجای دنیا مشابه آن انجام نشد، ادامه داد: قطع منافع نظام سلطه و شورش و انقلاب علیه استکبار در دنیا از مهم ترین دستاوردهای انقلاب است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه طبیعی است در این شرایطی دشمنی علیه انقلاب اسلامی به اوج خود برسد، اظهار کرد: کودتاها، ایجاد گروه های معاند مختلف علیه نظام و ایجاد قائله های جدایی طلب علیه کشور همه و همه به دلیل مقابله با انقلاب اسلامی بود.

وی  ادامه داد: وقتی استکبار نتوانست علیه کشور ما کاری پیش ببرد، دیکتاتوری به نام صدام را تجهیز کردند که علیه انقلاب ما اعلام جنگ کنند.

رضایی با بیان اینکه این انقلاب و مردم 40 سال در مقابل استکبار ایستاده است، گفت: در محور دیپلماسی و مقاومت می بینیم که سربازان ما دست در دست هم زیر پرچم جمهوری اسلامی و با پیروی از منویات رهبری، کارستان می کنند.

بولتون به دنبال این بود جشن پیروزی علیه ایران را با منافقان در تهران برگزار کند

استاندار اصفهان نمونه کوچکی از توانمندی های سربازان این انقلاب است، تصریح کرد: یادمان نرود که جان بولتون امسال می خواست جشن پیروزی با منافقان را در ایران بگیرد و اعلام کرد که ایران جشن پیروزی 40 سالگی خود را نمی بیند و امروز استکبار با هدف قرار گرفتن پالایشگاه آرامکو نشانه گیری شده است.

رضایی با بیان اینکه نظام استکبار از الگوگیری ملت هایی مانند یمن، عراق و افغانستان از انقلاب اسلامی هراس دارد، خاطرنشان کرد: امروز حوثی ها حیثیت و اصل استکبار در منطقه را به باد فنا گرفته اند.

استاندار اصفهان با بیان اینکه تحریم های جدید دلیل همین ترس است، عنوان کرد: تا زمانی که همدلی و همراهی همه ارکان در تمامی عرصه ها وجود دارد و برای همین دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی در پایان گفت: به دنیا نشان می دهیم که این تحریم ها در ملت ما اثر ندارد و همه با قوت ایستاده ایم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد