صفحه اصلی » اجتماعی » قامت بلند دیوار بین خانواده و مدرسه، مانعی برای اجرای سند تحول آموزش و پرورش

قامت بلند دیوار بین خانواده و مدرسه، مانعی برای اجرای سند تحول آموزش و پرورش

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اجرایی کردن سند تحول آموزش و پرورش را در دستور کار قرار دادیم، این کار میسر نیست مگر این که دیوار و فاصله بین مدرسه و خانواده کوتاه شود و امیدواریم یک روزی این آرزو محقق می‌شود.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۲ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد اعتدادی صبح امروز در آئین نواختن زنگ مدرسه در دبیرستان دخترانه شهید اصغر شالباف اصفهان بیان کرد: امسال آموزش و پروش اصفهان با همه کمبود‌ها مانند مشکل نیروی انسانی که داشت، اما با هماهنگی های صورت گرفته هیچ کلاسی امروز بدون معلم نیست‌.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه فرصتی ایجاد شد تا از مسئولان کشور کمبود شدید را پوشش دهیم، اظهار کرد: اصفهان به ظاهر استان برخورداری است اما در واقع مشکلات بسیاری دارد.

وی افزود: امروز میزبان ۸۴۵ هزار دانش آموز هستیم که ۸۵ هزار نفر در مقطع ابتدایی و ۵۰ هزار نفر نوآموز در مقطع پیش دبستانی تحصیل خواهند کرد.

اعتدادی بیان کرد: آموزش و پروزش هم مشکلاتی دارد، اما با همکاری دستگاه‌های استان اکنون احساس کمبود امکانات و مشکلات کمتر احساس می‌شود، از ابتدای این ماه ۹۳ پروژه فیزیکی افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: اجرایی کردن سند تحول آموزش و پرورش را در دستور کار قرار دادیم، این کار میسر نیست مگر این که دیوار و فاصله بین مدرسه و خانواده کوتاه شود و امیدواریم یک روزی این آرزو محقق می‌شود.

مدیر کل آموزش و پرورش اصفهان در پایان خاطر نشان کرد‌: در حوزه پرورش راهبردهای توسعه و ترویج قرآن، نماز و عفاف و حجاب، توسعه مهارت های ارتباطی، ایجاد روحیه امید و نشاط آفرینی را در دستور کار قرار دادیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد