صفحه اصلی » اجتماعی » توزیع ۵۶۵ هزار پاکت جشن عاطفه ها در مدارس سراسر استان اصفهان

توزیع ۵۶۵ هزار پاکت جشن عاطفه ها در مدارس سراسر استان اصفهان

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از توزیع ۵۶۵ هزار پاکت نیکوکاری در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در میان دانش آموزان بیش از سه هزار مدرسه سراسر استان اصفهان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۵ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا متین پور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها دهم مهرماه در مدارس سراسر استان اصفهان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: ۵۶۵ هزار پاکت مهر عاطفه‌ها برای آشنایی با فرهنگ انفاق و مشارکت در میان دانش آموزان اصفهانی سه هزار و 178 مدرسه توزیع و دهم مهرماه جمع‌آوری می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: این مرحله از جشن عاطفه‌ها با همکاری مدیران و مسئولان مدارس برگزار می‌شود؛ کمک‌های جمع‌آوری شده در هر مدرسه در میان دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می‌شود و در مدارس برخوردار هم این کمک‌ها در اختیار دانش آموزان نیازمند همان منطقه قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به کمک‌های ارائه‌شده به ۲۱ هزار دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت این نهاد در آستانه مهرماه امسال گفت: ۷۵ هزار دفتر با کیفیت مناسب از محل اعتبارات دولتی و بیش از ۱۳ هزار و ۸۰۰ بسته نوشت افزار از محل کمک‌های مردم در جشن عاطفه‌ها تاکنون در اختیار این دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفته است.

متین پور در پایان با اشاره به فراهم بودن امکان مشارکت در این طرح با استفاده از روش‌های الکترونیکی تصریح کرد: مردم می توانند با مراجعه به سایت کمیته امداد این امر خداپسندانه سهیم شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد