صفحه اصلی » اجتماعی » توزیع ۲۰۰ بسته نوشت افزار با صرفه‌جویی حاصل از حذف قبوض کاغذی برق

مهر کریمانه - ۱۷ /

توزیع ۲۰۰ بسته نوشت افزار با صرفه‌جویی حاصل از حذف قبوض کاغذی برق

200 بسته نوشت افزار با درآمد حاصل از حذف قبوض کاغذی در امور برق فریدونشهر خریداری و بین دانش‌آموزان مناطق کمتر برخوردار این شهرستان توزیع شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۵ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۸

مدیر امور برق شهرستان فریدونشهر در گفتگو با صاحب نیوز از توزیع ۲۰۰ بسته نوشت افزار توسط این اداره با ارزش ریالی هر بسته ۵۰ هزار تومان در بین دانش‌آموزان مناطق کمتر برخوردار شهرستان فریدونشهر خبر داد.

بیژن مرتضایی پور با بیان این که سعی شد این کمک‌ها در مدارس محلات و روستاهایی توزیع شود که ساکنان آن نیاز بیشتری به این کمک‌ها دارند، گفت: بعد از شناسایی مناطق کمتر برخودار شهرستان، این بسته‌ها در مدارس بین همه دانش‌آموزان آن مدارس توزیع شد،

وی با اظهار این که هزینه این کمک خیرخواهانه از درآمد حاصل از صرفه‌جویی در مصرف کاغذ با عدم توزیع قبوض کاغذی مشترکین برق تأمین شده است، تصریح کرد: با طرح حذف قبوض کاغذی در کشور به طور سالانه از قطع ۱۲ هزار اصله درخت جلوگیری و رقمی معادل ۳۰۰ میلیارد تومان در هزینه‌های کشور و بیت‌المال صرفه‌جویی می‌شود.

مدیر امور برق فریدونشهر اظهار کرد: با توجه به قول وزارت نیرو و شرکت توانیر در خصوص اختصاص بخشی از درآمد حاصل صرفه جویی در مصرف کاغذ و عدم توزیع قبوض برق برای تهیه نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان نیازمند، اولین سری از این قول عملی شده و این ۲۰۰ بسته در پنج مدرسه فریدونشهر توزیع شد.

مرتضایی‌پور بیان کرد: این حرکت در امور برق فریدونشهر ادامه خواهد داشت و تلاش خواهد شد همواره بخشی از درآمد حاصل از حذف قبوض کاغذی برق صرف امور خیر و عام‌المنفعه شود.

مهر کریمانه مدتی است در کشور و به ویژه استان اصفهان آغاز شده است و ادارات، ارگان‌ها، نهادها و غیره نسبت به تهیه اقلام ضروری تحصیل و توزیع آن بین دانش آموزان نیازمند اقدام می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد