صفحه اصلی » اجتماعی » دستور دادستان فریدونشهر برای اصلاح سرعتگیرهای غیراستاندارد شهرستان

دستور دادستان فریدونشهر برای اصلاح سرعتگیرهای غیراستاندارد شهرستان

در پی مطالبه مردم شهرستان فریدونشهر در فضای مجازی در رابطه با اصلاح سرعتگیرهای غیراستاندارد تازه احداث شده در برخی مناطق این شهرستان، دادستان فریدونشهر با بازدید از این سرعتگیرها دستورات لازم برای اصلاح آن‌ها را صادر کرد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ در پی مطالبه مردم شهرستان فریدونشهر در فضای مجازی در رابطه با اصلاح سرعت‎گیرهای غیر استاندارد تازه احداث شده در برخی مناطق این شهرستان، دادستان فریدونشهر به همراه فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان از وضعیت این سرعت‎گیرها بازدید کرد.

نوراله بهمنی، دادستان فریدونشهر در این رابطه به خبرنگار صاحب نیوز گفت: پیرو انتقاد شهروندان در فضای مجازی از نوع سرعت‎گیرهای احداث شده در روستای سروشجان، برای پیشگیری از وقوع هر گونه حادثه دستور اصلاح این سرعتگیرها صادر و هماهنگی‌های لازم برای این منظور با ادارات مسئول انجام شد.

همزمان با ایجاد تحولات اساسی در قوه قضائیه و برخورد بی سابقه و قاطع با مجرمان به ویژه مفسدان اقتصادی با حضور آیت الله سیدابراهیم رئیسی به عنوان رئیس این قوه، ورود دادستان فریدونشهر به مسائل اجتماعی مردم به عنوان مدعی العموم همت قابل تحسین و یک اصل قانونی در قوه قضائیه است که مطالبه عموم مردم بوده و امید مردم برای برقراری عدالت در جامعه را افزایش می‌دهد.

بدون شک مردم فریدونشهر ضمن حمایت از این حرکت دادستان فریدونشهر، انتظار ورود ایشان به مسائل دیگر همچون فاضلاب این شهر که به یک مشکل اساسی برای مردم بدل شده است را دارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد