صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » در برابر عوامل مخل آرامش مردم اقتدار داریم

در برابر عوامل مخل آرامش مردم اقتدار داریم

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: راهبرد نیروی انتظامی اقتدار و رحمت جمهوری اسلامی است، اقتدار در برابر کسانی که مخل آرامش مردم باشند و مظهر رحمت است برای آحاد مردم که این همان توصیه رهبری به نیروی انتظامی است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۰ - شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم‌بیگی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک پلیس استان به مناسبت هفته ناجا تصریح کرد: شعار امسال هفته ناجا با توجه به انتظار رهبری از این نیرو در تحقق پلیس هوشمند و امین مردم تعیین شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان عنوان کرد: استان اصفهان در آغاز هفته نیروی انتظامی شهید مدافع وطن میلاد امینی را تشییع کرد، شهیدی که به گواه همکارانش در دوران حیات مدافع مردم و پشتیبان ولایت بود.

وی اضافه کرد: هوش اجتماعی و هیجانی بالا از الزامات امروز حفظ امنیت است و به گواه آزمون‌های متعدد هوش اجتماعی و هیجانی پلیس برای کنترل شرایط جامعه بسیار خوب است.

معصوم بیگی خاطرنشان کرد: پلیس در استفاده از فناوری به عنوان یک نیروی پیشتاز عمل می‌کند و آزمایشگاه‌های تخصصی نیروی انتظامی اشراف بسیار خوبی را به ارمغان آورده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد: برای امین مردم بودن اقدامات دقیق و منسجمی انجام گرفته تا این نیرو بتواند انتظارات رهبری را برآورده کند و همین باعث شده تا جایگاه پلیس در میان مردم ممتاز باشد.

وی یادآور شد: نیروهای پلیس برآمده از متن مردم هستند و بر اساس پیمانی که در شغل خود بسته‌اند جان خودشان را برای حفاظت از جان و مال مردم در طبق اخلاص گذاشته‌اند‌.

معصوم بیگی با اشاره به این که کم‌تر هفته‌ای هست که ناجا شهیدی را تقدیم انقلاب نکند، تصریح کرد: نیروی انتظامی بیشترین ارتباط با مردم را دارد و هیچ دستگاهی به اندازه این نیرو در تعامل با مردم نیست.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: راهبرد نیروی انتظامی اقتدار و رحمت جمهوری اسلامی است، اقتدار در برابر کسانی که مخل آرامش مردم باشند و مظهر رحمت است برای آحاد مردم که این همان توصیه رهبری به نیروی انتظامی است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد