صفحه اصلی » اجتماعی » عدم تحقق وعده های شورا و شهرداری دولت آباد در گام اول/ مشکل از طرف شهرداری اصفهان است

عدم تحقق وعده های شورا و شهرداری دولت آباد در گام اول/ مشکل از طرف شهرداری اصفهان است

عملیات عمرانی پروژه خیابان فرزانگان در ادامه بلوار جانبازان در گام اول متوقف شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ در 24 تیرماه سال جاری مراسم افتتاح گام اول شروع عملیات عمرانی پروژه ادامه بلوار جانبازان با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و شهرداری و شورای اسلامی شهر دولت آباد در محل پروژه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مهندس حجتی شهردار دولت آباد، مهندس محمدی مدیر امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن استان، مهندس سخنوری شهردار ناحیه1 (منطقه صنعتی)، مهندس کیانی مدیر بنیاد مسکن شهرستان برخوار، مهندس حسینی رئیس شورای اسلامی شهر دولت آباد و دیگر اعضای شورای اسلامی برگزار شد، مهندس حجتی اظهار داشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال با حجم عملیاتی 3800 متر در طول مدت 12 ماه با تصویب شورای اسلامی شهر دولت آباد، با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و شهرداری دولت آباد اجراء می شود.

————————————————————————————————————

نقد شهروندی…(بنا بر گفته های شهروندان)

یک خواهشی از شهرداری دولت آباد داریم در خصوص جاده شنی بلوار جانبازان:
چرا شهرداری فکری اساسی در این خصوص نمی کند. چندین بار شاهد فعالیت در این مسیر بودیم ولی هیچ نتیجه درستی نگرفتیم که آیا قرار است این خیابان چه زمانی به اتمام برسد؟
پس گام اول چه شد؟
چرا مسئولان هزینه نابجا می کنند؟
جدول گذاری کردید تشکر، چرا دوباره خراب می کنید.
چرا همیشه باید کار رو نیمه کاره رها کنند و بروند…
در ضمن عرض خیابان هم اگه درست پیش بینی کنید در آینده به مشکلی کمتر برخورد خواهیم کرد…

اگه قرار است اتفاقی انجام نگیرد چرا در بوق و کرنا می کنید

————————————————————————————————————

معینی: ادامه بلوار جانبازان درگیر مشکلات شهرداری اصفهان است 

سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد در پاسخ به این خبر در رابطه با ادامه عملیات بلوار جانبازان دولت آباد، اظهار کرد: عملیات عمرانی این پروژه به هیچ عنوان متوقف نشده است، اما به دلیل اینکه به تازگی ادامه این مسیر در حریم اصفهان با چالش هایی از طرف شهرداری اصفهان روبرو شده و هنوز هیچ اقدامی در این خصوص در حریم شهر اصفهان صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: صلاحدید اعضای شورا و شهردار دولت آباد بر این بود که تا تعیین تکلیف نهایی و آزاد سازی کامل این مسیر در حریم اصفهان، عملیات عمرانی در حریم دولت آباد با سرعت کمتری ادامه یابد و تمرکز بیشتر شهرداری بر انجام پروژه های داخل شهر قرار گیرد تا رضایتمندی بیشتری برای مردم حاصل شود و به محض حصول نتیجه مطلوب در این خصوص مجدداً با تمام توان عملیات عمرانی در این مسیر از سر گرفته شود.

ناصر معینی خاطر نشان کرد: البته این مطلب به منزله توقف مذاکرات بین دو شهر نیست و برای باز شدن این مسیر در حریم شهر اصفهان پیگیری ها به صورت جدی همچنان ادامه دارد.

وی در پایان تصریح کرد: درباره این موضوع با مشارکت آقای حاجی دلیگانی، نماینده مردم شهرستان و شورای اسلامی و شهردار دولت آباد، جلسات متعددی برگزار شده است که در روزهای آینده خبرهای خوبی را در این خصوص خواهیم داشت.

انتهای پیام /

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد