صفحه اصلی » اجتماعی » جو پایدار اولین روز هفته اصفهان/ وضعیت جوی جاده های منتهی به مرزهای غربی در روزهای آینده

جو پایدار اولین روز هفته اصفهان/ وضعیت جوی جاده های منتهی به مرزهای غربی در روزهای آینده

کارشناس هواشناسی استان گفت: با ورود امواج ناپایدار از فردا به استان، شاهد افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید و شدید و بارش های رگباری خواهیم بود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۱ - شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۰

فاطمه زهرا سیدان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در رابطه با وضعیت آب و هوای استان در روزهای آینده با بیان اینکه نقشه های هواشناسی جو پایداری را برای امروز پیش بینی می کنند، اظهار کرد: با ورود امواج ناپایدار از فردا به استان، شاهد افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید و شدید و بارش های رگباری خواهیم بود.

کارشناس هواشناسی استان با بیان اینکه این بارش ها در مناطق غربی و شمال استان پیش بینی می شود، اعلام کرد: این بارش ها در برخی از مناطق با رعد و برق و طوفان لحظه ای موقت همراه خواهد بود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما پیرامون وضعیت آب و هوایی جاده های غربی استان به دلیل استقبال مسافران از مراسم پیاده روی اربعین، عنوان کرد: شرایط باد شدید و رگبارهای موقت برای این مناطق پیش بینی می شود، اما این سیستم جوی، شدید نخواهد بود.

سیدان با بیان اینکه پیشینه و کمینه دمای استان اصفهان، امروز به ترتیب 31 و 9 درجه سانتی گراد خواهد بود، تصریح کرد: چوپانان با 35 درجه سانتی گراد و بویین میاندشت با 3 درجه سانتی گراد گرم ترین و سردترین شهرهای استان هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد