صفحه اصلی » مذهبی » سوغاتی ایرانی ها، کودکان عراقی را خوشحال کرد + فیلم

سوغاتی ایرانی ها، کودکان عراقی را خوشحال کرد + فیلم

این حرکت ایرانی ها با شادی زیاد خردسالان عراقی روبه رو می شود و می توان از آن به عنوان بذر محبت در دل این نونهالان یاد کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ بدون شک وصف پیاده روی اربعین با کلمات توصیف نشدنی است و ارادت عراقی ها هم به زائران در وصف کلمات نمی گنجد.

در این میان کسانی که توفیق پیدا کردند در پیاده روی اربعین حاضر شوند و راه علما را برای مسیر نجف به کربلا انتخاب کنند؛ روستاییان عراقی را در این مسیر مشاهده می کنند که با تمام وجود به زائران خدمت می کنند.

بسیاری از این روستایی ها که با جان و دل به زائران خدمت می کنند؛ خانواده های فقیری هستند که هر آنچه دارند را در طبق اخلاص گرفتند؛ این فرهنگ در کودکان و خردسالان عراقی این روستاییان هم به چشم می خورد که تعداد این خردسالان هم کم نیست.

این وضعیت از چشم زائران ایرانی پنهان نمانده و زائرانی که توفیق پیدا کرده و باز هم همسفر این راه از مسیر طریق العلما شده اند با خود برای این بچه ها سوغاتی های از اسباب بازی گرفته تا بادکنک و خوراکی از ایران می برند و به آن ها هدیه می کنند.

این حرکت ایرانی ها با شادی زیاد خردسالان عراقی روبه رو می شود و می توان از آن به عنوان بذر محبت در دل این نونهالان یاد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد