صفحه اصلی » استان » بستر یادواره های تخصصی را فراهم کنید

بستر یادواره های تخصصی را فراهم کنید

حاج حسین یکتا گفت: بستر یادواره های تخصصی را فراهم کنید و آن را با نیاز و سبک زندگی امروز دختر و پسرها هماهنگ کنید که حتما برکات ویژه به آن نازل می شود.

تاریخ انتشار: ۲۱:۰۲ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حاج حسین یکتا امشب در یادواره ملی سردار شهید عبدالرسول زرین و یک هزار و ۲۰۰ شهید ورزشکار استان اصفهان بیان کرد: حضور در یادواره شهدا فقط حکمت است، امروز شهدا میدان داری می کنند و پرچم آن ها بالاست.

راوی دفاع مقدس با بیان اینکه امروز شلمچه دانشگاه است و شهدا امروز با دل ها بازی می کنند و مزار شهدا و جبهه ها دارالشفاست؛ افزود: هر چه زندگی و رفتار این شهدا را مطالعه می کنیم، می بینیم که در ابتدا عبد و بنده بودند و بعد رسالتی پیدا کردند و امروز این شهدا دلبری می کنند.

یکتا با بیان اینکه یک قطره از خون شهدا به هدر نرفته است، عنوان کرد: شهید خرازی در مورد این شهید می گوید بیش از سه هزار شلیک موفق داشت.

وی با بیان اینکه شهید عبدالرسول زرین وقتی هفت فرزند خود را رها می کند و به جبهه می رود برکات این گذشت ها و رشادت ها در زندگی امروز جامعه دیده می شود، گفت: یک استخوان شهید با برکت و همچنین نظر کرده های امام عصر(عج)، اثر کرده شدند.

راوی دفاع مقدس با اشاره به جایگاه والای شهدا که حتی در بین ارمنی ها ها هم وجود دارد و آن ها هم به این شهدا تمسک می جویند، بیان کرد: ما امروز پشت دیوارهای بیت المقدس هستیم و هیچ قطره ای از خون شهدا هدر نرفته است.

یکتا در ادامه گفت: اگر شهید نشویم، می میریم و این خبر خوبی نیست؛ برای کدام مرده ای بعد از چندین سال این جمعیت جمع می شود؛ امروز شهدا تلاش می کنند ما معرفتی به ماموریت خود پیدا کنیم.

راوی دفاع مقدس اذعان کرد: شهیدان دل های رنجیده ما را در کنترل عملیاتی امام عصر(عج) قرار می دهند و از طرفی امام در حال یارگیری است.

وی خاطر نشان کرد: شهدا در جامعه هنوز هم مدد رسان ما هستند و این برکت است و چنین شب هایی شهدا رزق و روزی می دهند.

یکتا در ادامه گفت: ما در کنار تربیت های مسجد و مربی محور به برکت شهدا تربیت تحولی را می بینیم که شهدا آن را مدیریت می کنند؛ یک لحظه تشییع شهدا انقلابی در دل ها می کند.

وی ضمن تشکر از عوامل برگزار کننده یادواره تصریح کرد: بستر یادواره های تخصصی را فراهم کنید و آن را با نیاز و سبک زندگی امروز دختر و پسرها هماهنگ کنید که حتما برکات ویژه به آن نازل می شود.

یکتا در پایان خطاب به جوانان هم گفت: جوانان بروید مادر و پدرهای شهیدان را ببینید و از آن ها بازدید کنید؛ چرا که صحبت با آن ها راه زندگی را روشن می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد