صفحه اصلی » سیاسی » انزوای امروز ایالات متحده، تایید فرموده های امام خمینی(ره) در مورد امریکاست

انزوای امروز ایالات متحده، تایید فرموده های امام خمینی(ره) در مورد امریکاست

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه آمریکا به انزوا کشیده شده است، گفت: این انزوا، تاییدی بر فرموده امام خمینی(ره) است که «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند».

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - جمعه ۱۳۹۸/۰۸/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان با بیان اینکه تقوا توانایی کنترل نفس در برابر زیاده‌خواهی‌های انسان است، اظهار کرد:انسان اگر وسوسه‌های شیطان را از خود دور کند متقی خواهد بود و در چنین شرایطی با خائن و فاسد دوست نخواهد شد

وی با اشاره ضرورت توسعه فرهنگ عمومی در جامعه اظهار کرد: اگرچه در زمینه فرهنگی اقدامات خوبی انجام شده است، اما اقدامات بیشتری از ادارات متولی به ویژه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش نیاز است.

امام جمعه موقت اصفهان برضرورت شفاف سازی دارایی مسئولان تاکید کرد و گف: رئیس قوه قضائیه اخیرا شفافیت اقتصادی را بهترین راه پیشگیری از فساد معرفی کرده است؛ برهمین اساس دارایی ها، حقوق و درآمد مسئولان باید به صورت شفاف بیان شد.

وی در ادامه به 13 آبان به عنوان روز استکبارستیزی اشاره کرد و گفت: دانشجویان در شرایطی که کسی در جهان جرأت مقابله با آمریکا را نداشت لانه جاسوسی را تسخیر کردند و امام خمینی (ره) این فتح را مهم‌تر از انقلاب اسلامی دانستند.

رهبر مهم ترین ثمره این اقدام را خروج آمریکا از ایران دانست و اظهار کرد: قدرت آمریکا امروز به کم ترین میزان خود رسیده است و نه تنها مردم ایران، بلکه سایر مردم جهان نیز دیگر به آمریکا اعتماد ندارند.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه آمریکا به انزوا کشیده شده است، عنوان کرد: این انزوا، تاییدی بر فرموده امام خمینی(ره) است که «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند».

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به درپیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنا بر فرموده امام خمینی(ره) مجلس در رأس امور است و مردم نمایندگانی انتخاب کنند که هم روحیه خدمتگذاری داشته و هم در همه امور مطیع  امر رهبر باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد