صفحه اصلی » ورزشی » باشگاه های ورزشی، نام «فرهنگی» را یدک می کشند

باشگاه های ورزشی، نام «فرهنگی» را یدک می کشند

معاون تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: با اینکه 40 سال از انقلاب گذشته، تمام باشگاه های ورزشی نام فرهنگی را یدک می کشند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۱ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۲

علی پیمان صفت در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: با اینکه 40 سال از انقلاب گذشته و تمام باشگاه های ورزشی نام فرهنگی را قبل از ورزشی یدک می کشند ولی متأسفانه آورده خاصی نداشتیم.

معاون تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) ادامه داد: بعد از چهل سال ما باید شاهد اقدامی انقلابی و جهادی باشیم تا با آن افتخار کنیم ولی یک شعار بر روی پیراهن مهدی ترابی نقش بسته و این اقدام انقلابی و جهادی مورد هجمه داخلی و خارجی قرار می گیرد.

پیمان صفت به وقایع گذشته در ورزشگاه یادگار امام تبریز نیز واکنش نشان داد و گفت: به خانواده شهدا در ورزشگاه توهین می شود و برخی از تماشاگرنماها به مادر شهید فحاشی می کنند اما جامعه ورزشی سکوت می کند، هر چند اقدام فدراسیون فوتبال به موقع بود.

وی افزود: حضرت امام(ره) به ورزشکاران فرمودند که ورزش هدف نیست بلکه وسیله ای است برای رسیدن به هدف این جمله باید سر لوحه کار ورزش قرار گیرد که می تواند تمام مشکلات ما را حل کند، البته این جمله حضرت امام(ره) در لوگو خبر ورزشی بود که متأسفانه حذف شده است؛ این جمله همان گمشده ورزش ماست.

پیمان صفت ادامه داد: پس از این که رهبر معظم انقلاب از ورزشکاری که در مقابل ورزشکاری از رژیم صهیونیستی حاضر نمی شود تجلیل می کنند، هجمه ها علیه آن ورزشکار شروع می شود و از نماینده ورزش تا معاون وزیر موضعی را در تضاد آشکار با اصول اخلاقی نظام می گیرند و کار به جایی می رسد که حتی به دنبال طرح روبرویی هستند که ورزشکاران ما مقابل ورزشکاران رژیم صهیونیستی حضور یابند؛ چرا که مسِئولان ورزشی ما برای پرونده کاری خود فقط به بحث سکو و افتخارات زرین مدالی خودشان می اندیشند و این درد جامعه ورزش ماست.

وی افزود: این درد و مصیبتی است که دغدغه جامعه ورزش ما می شود حضور بانوان در ورزشگاه و دروغ بزرگی به نام دختر آبی؛ متأسفانه ما در ورزش کم کاری کردیم، به وظیفه خودمان عمل کردیم ولی به رسالتمان عمل نکردیم.

معاون تربیت بدنی سپاه استان اصفهان تصریح کرد: در ورزش دو مقوله مغفول مانده، یکی فرهنگ و اخلاق و دیگری عدالت؛ برخی ورزشکاران با تعداد مدال بسیار زیاد بدون دستمزد فعالیت می کنند، چرا بهداد سلیمی و دیگر ورزشکاران پاراالمپیکی که این مقدار مدال را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی آوردند بدون هیچ گونه دستمزد و قرارداد و فقط به خاطر ارقی که نسبت به پیراهن و پرچم جمهوری اسلامی ایران دارند حضور پیدا می کنند؛  ولی یک فوتبالیستی که حدود دو سال روی نیمکت ذخیره نشسته و پایش به توپ نخورده آن رقم های میلیاردی را دریافت می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد