صفحه اصلی » سیاسی » تلاش اصلاح‌طلبان در راستای استیضاح وزرا برای شانه خالی کردن از مسئولیت حمایت از روحانی

تلاش اصلاح‌طلبان در راستای استیضاح وزرا برای شانه خالی کردن از مسئولیت حمایت از روحانی

نماینده مجلس گفت: تعدادی از اصلاح طلبان در مجلس به دنبال این هستند که با کلید زدن استیضاح بعضی وزرا از زیر بار مسئولیت حمایت‌شان از دولت شانه خالی کنند و در حالی که با دولت یکی هستند خود را در ظاهر منتقد دولت نشان دهند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حسینعلی‌ حاجی‌دلیگانی بیان کرد: با توجه به کارنامه ضعیف دولت و حمایت‌هایی که اصلاح طلبان از دولت داشتند تعدادی از اصلاح طلبان مجلس به خاطر اینکه از زیر بار مسئولیت حمایت خود از دولت شانه خالی کنند به دنبال استیضاح وزرا هستند تا این گونه به مردم القاء کنند که منتقد هستند و از دولت مطالبه‌گری می‌کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: این افراد این گونه می‌خواهند عنوان کنند که آنها هم به عملکرد ناموفق دولت منتقدند و این در حالی است که این افراد تا به الان با دولت یکی بوده و یکی هستند اما در ظاهر می‌خواهند بگویند اگر دولت ناموفق بوده ارتباطی به ما ندارد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: نکته دیگر که وجود دارد این است که در ارتباط با ایجاد وزارت بازرگانی اصلاح طلبان به نوعی به دنبال این هستند که تا با منفک کردن بخش بازرگانی از وزارت صنعت و ایجاد تغییرات در این راستا وزیر صنعت را نیز تغییر دهند.

وی در پایان با بیان اینکه انتقاداتی به وزیر صنعت وارد است، گفت: اینکه تغییر وزیر صنعت توسط اصلاح طلبان به چه دلیلی است، مشخص نیست و من نمی‌توانم بگویم که حتما به خاطر عملکرد وزیر صنعت بوده است.

انتهای پیام/فارس

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد