صفحه اصلی » تولیدی » مشکلات ناشی از زلزله آذربایجان شرقی به درستی مدیریت و برطرف شود

مشکلات ناشی از زلزله آذربایجان شرقی به درستی مدیریت و برطرف شود

امام جمعه نایین با اشاره به زلزله آذربایجان شرقی گفت: در این حادثه تعدادی از هموطنان کشته و مصدوم شدند که باید تلاش کرد تا مشکلات ناشی از این حادثه به درستی مدیریت و برطرف شود

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۹ - جمعه ۱۳۹۸/۰۸/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سیدعلی(ع) با اشاره به در پیش بودن هفته وحدت گفت: امروز لازم و ضروری است که تمام مسلمانان از شیعه و سنی در مقابل توطئه‌های دشمنان از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی ید واحده باشند.

امام جمعه نایین با اشاره به فرارسیدن هفته وحدت، گفت: ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول به نام هفته وحدت نام‌گذاری شده است تا مسلمانان بتوانند، وحدت بین خود را تحکیم بخشند چرا که امروز دشمن بیشتر از گذشته به دنبال برهم زدن اتحاد و اختلاف‌افکنی بین مسلمانان است.

وی افزود: دشمن در طول ۴۱ سال گذشته ترفندهای مختلفی بر علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران اجرا کرده که با ناکامی و شکست مواجه شده است اما همچنان امیدوار است بتواند موفقیتی داشته باشد.

سجادی ادامه داد: ترفند جدید دشمنان اختلاف منطقه ای است و می خواهند در کل منطقه غرب آسیا مسلمانان را به جان هم بیندازند و جنگ‌های داخلی ایجاد کند و خلا قدرت در کشورهای اسلامی به وجود بیاورد تا هرج و مرج کشتار شکل بگیرد.

وی اضافه کرد: در سال های گذشته مشاهده کردیم آمریکایی‌ها و اسرائیلی ها با پول عربستان چه جنایتی را در سوریه انجام دادند؛ کثیف ترین و خشن ترین گروه تروریستی به نام داعش را به جان ملت های منطقه انداختند اما به حمدالله نتوانستند به هدفی که دارند دست پیدا کنند.

امام جمعه نایین اظهار کرد: رژیم صهیونیستی، آمریکا و عربستان به دنبال ایجاد هرج و مرج در کشورهای اسلامی هستند و می خواهند در لبنان، عراق و سوریه هرج و مرج ایجاد کنند، گروهی را علیه ایران تحریک می کنند و این موج سواری دشمنان است این ها روی نقاط ضعف مردم انگشت می گذارند و از آن سوء استفاده می کنند.

سید علی سجاد در ادامه گفت: رهبر معظم انقلاب مردانه در مقابل توطئه های آمریکایی ها، اسرائیلی ها و سعودی ها ایستاده است، ملت با هوشیاری، مقاومت و ایستادگی دشمنان را شکست داده است؛ در هفته وحدت باید مسلمانان نشان دهند دشمن نتوانسته در آن ها نفوذ کند.

سجادی در ادامه با اشاره به زلزله آذربایجان شرقی اظهار داشت: دراین حادثه تعدادی از هموطنان کشته و مصدوم شدند که باید تلاش کرد تا مشکلات ناشی از این حادثه به درستی مدیریت و برطرف شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد