صفحه اصلی » اجتماعی » پرونده مسکن مهر و علت گرانی مسکن در فریدونشهر، روی میز آقای دادستان

پرونده مسکن مهر و علت گرانی مسکن در فریدونشهر، روی میز آقای دادستان

دادستان فریدونشهر به عنوان مدعی العموم به پرونده مسکن مهر و گرانی غیرمتعارف مسکن در فریدونشهر ورود کرد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۸ - شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ دادستان عمومی و انقلاب فریدونشهر از ورود به پرونده مسکن مهر فریدونشهر خبر داد. نورالله بهمنی در این رابطه گفت: به دلیل وجود شبهاتی در این مجتمع مسکونی و چون و چرایی در رابطه با انتصاب مدیران این مجموعه، دادستانی به این پرونده ورود پیدا کرده تا با بررسی دقیق و موشکافانه آن در صورتی که اقدامی خلاف قانون انجام شده و یا حقی پایمال شده باشد با خاطیان برخورد و حقوق اعضای این شرکت تعاونی را باز گیرد.

وی اظهار کرد: هم اکنون پرونده در مرحله مطالعه و تحقیق قرار دارد و نامه‌نگاری‌های مربوط به استعلام وضعیت این مجموعه مسکونی با ادارات و ارگان‌های مختلف انجام شده است.

دادستان فریدونشهر همچنین از ورود به موضوع گرانی غیرمتعارف زمین و مسکن در این شهرستان خبر داد. بهمنی گفت: دادسرای فریدونشهر با بررسی این موضوع قطعاً با خاطیان اعم از اشخاص حقیقی یا ادارات و ارگان‌ها در این رابطه به جرم «اخلال در نظام اقتصادی کشور» برخورد قاطع خواهد کرد.

نورالله بهمنی در مدت حدود یک ماه و نیم حضور خود در سمت دادستان فریدونشهر با قوت به مسائل عمومی شهرستان ورود پیدا کرده و موجب رضایت مردم و امیدواری به اجرای عدالت در جامعه شد. به نظر می‌رسد تحولات اخیر در قوه قضائیه بعد از حضور حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در مقام ریاست این قوه، اکنون به فریدونشهر رسیده و عدالت خانه با قوت عزم بر اجرای عدالت در جامعه و مقابله با مفسدان و سوءاستفاده کنندگان از بیت المال کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد