صفحه اصلی » بین الملل » بشار اسد: تحریم ها، تلاش ناامیدانه غرب برای ساقط کردن حکومت دمشق است

بشار اسد: تحریم ها، تلاش ناامیدانه غرب برای ساقط کردن حکومت دمشق است

رئیس جمهور سوریه در مصاحبه با شبکه روسی تأکید کرد که تحریم های آمریکا و اروپا برای ساقط کردن حکومت دمشق بود، اما به مردم عادی آسیب می‌زند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۳ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ بشار اسد رئیس جمهور سوریه در مصاحبه با شبکه راشا تودی تأکید کرد که تحریم های آمریکا و اروپا علیه دمشق فقط یک هدف را دنبال می‌کرد و آن شورش مردم علیه دولت بود تا از طریق مردم دستور کار خود را پیش ببرند.

وی افزود: محدودیت های اتحادیه اروپا و آمریکا علیه سوریه در وهله اول مردم عادی سوریه را هدف گرفته بود آنقدر که مردم را به شورش علیه دولت واداشت. اکنون غرب هر سال تحریم های خود را به مدت یک دهه تجدید می‌کند و هدف تازه آن ها تنبیه سوری ها به خاطر مقاومت در برابر فشارهای آن هاست.

اسد گفت: آن ها انتظار داشتند مردم در مراحل مختلف علیه دولت شورش کنند اما نتوانستند. از تروریست ها حمایت کردند اما مردم با آن ها همراهی نکردند و در کنار دولت خود ایستادند. اکنون آن ها در رنج هستند و دارند هزینه می‌دهند.

رئیس جمهور سوریه در ادامه تأکید کرد که تحریم ها تلاش ناامیدانه غربی ها برای ساقط کردن دولت دمشق، که از جنگ داخلی و حضور گسترده تروریست ها سالم بیرون آمده است، محکوم به شکست است، چرا که افکار عمومی که سال ها جنگ را دیده است دیگر به راحتی تغییر نخواهد کرد.

انتهای پیام/ فارس

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دوازده + 17 =