صفحه اصلی » ورزشی » علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن ماند

علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن ماند

شب گذشته باشگاه ذوب آهن جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره و علیرضا منصوریان تشکیل داده و قرار بود در مورد وضعیت ذوب آهن تصمیم گیری کند؛ شاه بیت این تصمیمات ادامه همکاری با علیرضا منصوریان شد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۰۷ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ بعد از نتایج ضعیف و از دست دادن امتیاز ها تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ نوزدهم و همچنین حذف در جام حذفی و قبل از آن حذف از جام باشگاه های آسیا، سریالی از ناکامی ها را برای تیم علیرضا منصوریان به همراه داشت.

در هفته های اخیر و ادامه پیدا کردن نتایج ضعیف صحبت ها پیرامون تغییر در نیمکت سبزپوشان به گوش می رسد و حرف های از اخراج منصوریان هم زمزمه می شود.

شب گذشته باشگاه ذوب آهن جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره و علیرضا منصوریان تشکیل داده و قرار بود در مورد وضعیت ذوب آهن تصمیم گیری کند؛ شاه بیت این تصمیمات همکاری با علیرضا منصوریان شد.

با برگزارى جلسه طولانى دیروز هيئت مديره و مدير عامل باشگاه ذوب آهن با عليرضا منصوريان سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان، با اميد به آينده و جهت رسيدن به شرایط مناسب و ایده آل و با لحاظ نقطه نظرات و رهنمودهای مدیریت باشگاه كه بخشی از آن در متن گفتگوى سخنگوى باشگاه ذوب آهن با سايت باشگاه آمد، به صورت مشروط در تيم فوتبال ذوب آهن ماندگار شد.

در جلسه پنج ساعته اى برگزار شد، عليرضا منصوريان به عنوان سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان به صورت مشروط ابقاء شد و به كار خود در تيم فوتبال ذوب آهن ادامه مى دهد.

در همين راستا احمد جمشيدى سخنگو و عضو هيئت مديره باشگاه ذوب آهن گفت: جلسه تعاملى و خوبى داشتيم كه در آن در ارتباط با تمامى شرايط و مسائل تيم فوتبال باشگاه بحث و بررسى انجام گرفت و در پايان اين جلسه و با توجه به گفتگوهاى انجام شده، عليرضا منصوريان سرمربى تيم فوتبال، به كار خود در تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان با لحاظ شروط تعيين شده، ادامه خواهد داد.

سخنگوى باشگاه در ادامه افزود: بايستى در ابتدا از صبر و شكيبايى و دلسوزی هواداران اصيل و شريف باشگاه ذوب آهن كه سرمایه های اصلى اين باشگاه پرافتخار و قديمى بوده و به نوعى يار دوازدهم تيم فوتبال باشگاه محسوب مى شوند، تقدير و تشكر کنم و هواداران عزيز مطمئن باشند كه هيئت مديره و مديرعامل باشگاه با نهايت دقت و موشكافى اوضاع موجود، به چنين جمع بندى و تصميمى رسيده اند كه بدون شك خير و صلاح باشگاه در اين تصميم مستتر بوده؛ از اين عزيزان تقاضا مى كنيم كه با تمامى توان همچنان پشتيبان باشگاه و تيم محبوب خود باشند.

وى همچنين ابراز كرد: ضمن تقدير و تشكر از مسئولان استانى كه همواره از مجموعه عظیم  ذوب آهن به عنوان یکی از قطب های فوتبال كشور و استان حمايت كرده اند، تقاضا مي كنم كه اين همراهى و يارى را همچنان ادامه داده تا تيم فوتبال ذوب آهن در اين برهه حساس و حياتى، از اقتدار فوتبال اصفهان همچون دهه ها و سالهاى گذشته دفاع کند.

جمشيدى در ارتباط با تصميمات اتخاذ شده در اين جلسه اظهار كرد: مقرر شد كه هيئت مديره و مديريت باشگاه ذوب آهن به طور مشروط و با توجه به  تعهدات علیرضا منصوریان و متعاقب آن كسب امتيازات مورد نظر اين هيئت مديره، حداكثر تا پايان دور رفت ليگ برتر فوتبال كشور با ايشان ادامه کار داده و انتظار می رود كه وى با درايت ويژه اى كه در اين مسئوليت دارند و توانایی های درخشان گذشته، خواسته هاى مديريت باشگاه، هواداران و مردم شريف اصفهان را برآورده کرده همچنان در كنار خانواده بزرگ ذوب آهن باقى بمانند و چنانچه امتيازات مورد نظر هيئت مديره باشگاه محقق نگشت، تصميمات مقتضی اخذ و بلافاصله عملياتى می شود.

وی افزود: همچنين مقرر شد كه تغييراتى در تنى چند از بازيكنان تيم كه باعت تقويت، انسجام و نشاط كلى تيم خواهد شد توسط کادر فنی  صورت پذيرد و به علت کسب نتایج ضعیف، جرايمى قطعى و مشروط براى كادر فنى و بازيكنان تيم در نظر گرفته شد كه در صورت جبران گذشته و كسب نتايج و امتيازات درخشان و قابل قبول برای مدیریت باشگاه، مجدداً قابل بررسی است.

جمشیدی بیان کرد: از طرفى با همفکری منصوريان سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن و مدیریت باشگاه و موافقت صورت پذیرفته و به جهت تقويت كادر فنى تيم فوتبال،  حسن استكى بازيكن و كاپيتان اسبق تيم فوتبال ذوب آهن كه تجربياتى چندين ساله در امر مربيگرى داشته و در دو مقطع مختلف نيز در تيم فوتبال بزرگسالان باشگاه به عنوان دستيار و مربى فعاليت كرده است، به كادر فنى تيم اضافه می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99