صفحه اصلی » سیاسی » در ایام انتخابات 96 نیستیم، برای اشتغال و حل مشکلات اقتصادی چه کرده اید؟

در ایام انتخابات 96 نیستیم، برای اشتغال و حل مشکلات اقتصادی چه کرده اید؟

کارشناس مسائل سیاسی گفت: بهتر نیست که آقای روحانی به جای فرافکنی بگویند در ایجاد اشتغال و حل مشکلات اقتصادی، برای ازدواج جوانان که یکی از دغدغه های اصلی جامعه امروز است و برای رشد علمی و کاهش نرخ تورم و بسیاری از این موارد چه کردند؟

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۳

حمید باقری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص صحبت های اخیر رئیس جمهور برای مبارزه با فساد اظهار کرد: برخی انسان ها که پاسخ منطقی و محکمی ندارند و حتی در آن موضوع مشکلاتی دارند، معمولاً فرافکنی می کنند.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: آقای روحانی اگر به این پرونده ها که نام می برند دسترسی و اطلاع دارند بهتر است که آن ها را در اختیار قوه قضائیه دهند تا این قوه با قاطعیت و به دور از جناح با  برخورد کند.

باقری بیان کرد: زمانی که دستگاه های مسئول قرار بود با برادر رئیس جمهور برخورد کنند موضع گرفت و اعلام کرد که حسن فریدون خط قرمز من است و با توجه به این نکته باید این سؤال پرسید که با کدام منطق عقلانی از برخورد با فساد در بین مردم صحبت می کنند.

وی با توضیح اینکه دشمنان برای تخریب این نظامی که هزاران هزار جوان در آن شهید شدند، از صحبت های رئیس جهور استفاده می کنند، خطاب به وی تصریح کرد: آقای روحانی فکر نمی کنید که امروز فضای انتخاباتی سال های 92 و 96 نیست و شما امروز رئیس جمهور و سکان دار کشور هستید.

این کارشناس مسائل سیاسی اضافه کرد: بهتر نیست که آقای روحانی به جای فرافکنی بگویند در ایجاد اشتغال و حل مشکلات اقتصادی که وعده های انتخاباتی، برای ازدواج جوانان که یکی از دغدغه های اصلی جامعه امروز است، برای رشد علمی و کاهش نرخ تورم و بسیاری از این موارد چه کردند؟

وی در پایان با توضیح اینکه باید دید آقای رئیس جمهور آیا از وضع معیشتی مردم خبر دارند یا خیر، تأکید کرد: دهک های پایین جامعه، امروز با مدیریت این دولت با زحمت فراوان زندگی می کنند و دولت مردان باید این ها را پاسخ دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد