صفحه اصلی » اقتصادی » افزایش قیمت هرگونه خدمات و کالا غیر قانونی است

افزایش قیمت هرگونه خدمات و کالا غیر قانونی است

رئیس اتاق اصناف شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه افزایش قیمت هرگونه خدمات و کالا غیر قانونی است گفت: در اجرای طرح های نظارتی با متخلفین برخورد می شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۲ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ نرخ جدید و اجرای طرح سهمیه بندی بنزین از روز گذشته بیست و چهارم آبان ماه 98 در حالی آغاز شد که نگرانی از تاثیر افزایش قیمت بنزین بر سایر قیمت ها مهمترین دغدغه شهروندان است که به دنبال این مصوبه وزیر صنعت معدن و تجارت شب گذشته با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین نمی تواند روی قیمت تمام شده کالاها تاثیر محسوسی بگذارد زیرا حمل و نقل کالاها با گازوئیل انجام می شود تاکید کرد: دستگاه های دولتی و ستاد تنظیم بازار حق افزایش قیمت ندارند و مجوزهای افزایش قیمت پیشین باطل اعلام می‌شود.

اکبر برندگی در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز با بیان اینکه افزایش قیمت هرگونه کالا و خدمات به بهانه افزایش نرخ بنزین ممنوع است خاطرنشان کرد: این موضوع در جلسه فوق العاده با اتحادیه ها و صنوف مختلف تأکید می شود.

رئیس اتاق اصناف شهرستان شاهین شهر و میمه افزود: با اجرای طرح‌های نظارتی مستمر بازرسان اتاق اصناف با همکاری دستگاه‌های نظارتی از جمله خانه صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی بر بازار و و پیگیری شکایات مردمی  با متخلفین و سوءاستفاده برخی سودجویان از افزایش قیمت بنزین برخورد می شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد