صفحه اصلی » اقتصادی » برخورد واحدهای بازرسی اتاق اصناف اصفهان با افزایش قیمت در بازار

رئیس اتاق اصناف اصفهان:

برخورد واحدهای بازرسی اتاق اصناف اصفهان با افزایش قیمت در بازار

رئیس اتاق اصناف اصفهان با تأکید بر اینکه هیچ دلیل قانع کننده ای برای افزایش کالا و خدمات در بازار وجود ندارد، گفت: هیچ صنف و یا اتحادیه ای حق ندارد به بهانه گرانی بنزین اقدام به افزایش کالا و خدمات کند و واحدهای بازرسی اتاق اصناف با هرگونه افزایش قیمت به این بهانه برخورد می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۷

رسول جهانگیری در گفتگو با صاحب نیوز، با بیان اینکه دشمن قصد موج سواری بر گرانی اخیر بنزین را دارد، اظهار کرد: دشمنان به دنبال ایجاد تقاضای کاذب در بین مردم و بهره برداری از این موقعیت است، ولی مردم هوشیارتر از این هستند که فریب این موج سواری دشمنان را خورده و به اخبار کذب آنها پاسخ دهند.

رئیس اتاق اصناف اصفهان افزود: این اطمینان را به مردم می دهم که هیچ گونه کمبود کالایی در سطح استان وجود ندارد و کالای اساسی تا یک سال آینده ذخیره سازی شده است.

وی با اشاره به اینکه اکثر تغییرات قیمتی در گذشته و بعد از نوسانات ارزی ایجاد شد، عنوان کرد: قیمت ها در گذشته و بعد از نوسانات ارزی و طلا دچار تغییرات اساسی شد و چه خوب بود که در همان زمان تغییر قیمت بنزین نیز ایجاد شده بود.

جهانگیری با تاکید بر اینکه هیچ دلیل قانع کننده ای برای افزایش کالا و خدمات در بازار وجود ندارد، افزود: هیچ صنف و یا اتحادیه ای حق ندارد به بهانه گرانی بنزین اقدام به افزایش کالا و خدمات کند و واحدهای بازرسی اتاق اصناف با هرگونه افزایش قیمت به این بهانه برخورد می کنند.

وی ادامه داد: بنزین کالای ضروری در برخی اصناف نظیر آموزش های رانندگی، پیک موتوری و تاکسی تلفنی است و هرگونه تغییر در این کالا، تاثیر مستقیم بر روی خدماتش دارد که در این رابطه نیز قرار است جلسه ای با مسئولان این اصناف برگزار و نتیجه گیری دقیق صورت گیرد.

عضو هیئت رییسه اتاق اصناف ایران با بیان اینکه هیچ گونه افزایش قیمتی در کالا و خدمات نداریم، خاطرنشان کرد: هیچ چیزی قرار نیست از مبدا کالا و خدمات گران، نایاب و کم شود و اگر خبری مبنی بر این در فضای مجازی منتشر شد، دال بر متشنج کردن فضای کشور توسط دشمنان است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99