صفحه اصلی » اجتماعی » خساراتی که آشوب گران به اصفهان وارد کردند

خساراتی که آشوب گران به اصفهان وارد کردند

شهردار اصفهان گفت: پنج ایستگاه مترو شامل ایستگاه‌های علیخانی، مفتح، باهنر، شریعتی و تختی دچار آسیب شدند، به همین دلیل خدمات‌دهی آن متوقف شده اما تا ساعتی دیگر مجدد آغاز می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۶ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ قدرت‌الله نوروزی با اشاره به وقوع برخی ناآرامی‌ها به بهانه اصلاح قیمت بنزین، اظهار داشت: اتفاقات روز گذشته که در شهر اصفهان رخ داد، خسارت بسیاری به سازه‌های شهری، معابر و بانک‌ها وارد کرد، جان و مال مردم به خطر افتاد و چندین خودروی آتش‌نشانی یا خسارت دیدند و یا در ترافیک گرفتار شدند.

وی با بیان اینکه این فضا به نفع هیچکس نیست، افزود: خسارت به فضای سبز، چراغ‌های راهنمایی رانندگی، دوربین‌های ترافیکی و تابلوهای راهنما در واقع خسارت به مردم است و در بلندمدت هزینه‌های آن به خود مردم تحمیل می‌شود.

شهردار اصفهان در خصوص وضعیت مترو عنوان کرد: 5 ایستگاه مترو شامل ایستگاه‌های علیخانی، مفتح، باهنر، شریعتی و تختی دچار آسیب شدند، به همین دلیل خدمات‌دهی آن متوقف شده اما تا ساعتی دیگر مجدد آغاز می‌شود.

نوروزی درباره خسارت‌هایی که به اتوبوس‌های شهری وارد شده گفت: 60 دستگاه اتوبوس خسارت دیدند که از این تعداد 27 دستگاه به طور کامل تخریب شدند؛ با این حال همه خطوط اتوبوس‌رانی از صبح امروز فعال شدند اما با توجه به تعطیلی مدارس، تعداد اتوبوس‌های خطوط را کاهش داده‌ایم و در حال پایش هستیم تا متناسب با نیاز مردم تعداد اتوبوس‌ها را افزایش دهیم.

شهردار اصفهان با بیان اینکه خسارت‌های ناراحت‌کننده‌ای به فضای سبز و درختان زده نیز وارد شد، تصریح کرد: از شب گذشته تا صبح امروز مأموران شهرداری تلاش کردند تا شهر تمیزی را در اختیار مردم قرار دهند و راه‌هایی را که با ضایعات بسته شده بود، باز کنند.

انتهای پیام/فارس

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد