صفحه اصلی » اجتماعی » انتظامی قضایی » یک مقام امنیتی: اعتراف آشوبگران به ارتباط با سرویس های جاسوسی/ خسارت چندصد میلیاردی اغتشاشگران به اصفهان

یک مقام امنیتی: اعتراف آشوبگران به ارتباط با سرویس های جاسوسی/ خسارت چندصد میلیاردی اغتشاشگران به اصفهان

یک مقام امنیتی در رابطه با لیدرهای بازداشت شده در آشوب‌های شب گذشته اصفهان گفت: این دستگیرشدگان به ارتباط با سرویس‌های جاسوسی بیگانه اعتراف کردند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ - دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۷

یک مقام امنیتی در گفت‌وگو با صاحب نیوز در رابطه با آخرین وضعیت اغتشاشات اشرار در سطح استان، اظهار کرد: میزان خسارت وارد شده به اموال مردم و اموال عمومی استان بالغ بر چندصد میلیارد تومان برآورد شده است که رقم دقیق آن در دست بررسی است.

وی با بیان اینکه آرامش کلی در سطح اصفهان برقرار است، در رابطه با لیدرهای بازداشت شده در آشوب‌های شب گذشته اصفهان گفت: سربازان گمنام امام زمان، تعدادی از اشراری که قصد سوءاستفاده از اعتراضات و مطالبات مردمی روز گذشته اصفهان و سلب آرامش از شهروندان را داشتند، بازداشت کردند.

این مقام امنیتی تاکید کرد: این دستگیرشدگان به ارتباط با سرویس‌های جاسوسی بیگانه اعتراف کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ طرح جدید دولت مبنی بر افزایش قیمت بنزین و پرداخت یارانه این حامل انرژی به خانوارها با موافقت‌ها و مخالفت‌هایی همراه بوده است؛ در روزهای گذشته پس از اعتراض مردمی نسبت به این موضوع، عده‌ای از اشرار با سوءاستفاده از این نگرانی مردم به ایجاد ناامنی و مزاحمت برای مردم پرداخته و به اموال عمومی و زیرساخت‌های شهری خسارت وارد کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد