صفحه اصلی » سیاسی » دولت مراقب تأثیر نرخ جدید بنزین بر بازار باشد

دولت مراقب تأثیر نرخ جدید بنزین بر بازار باشد

نماینده فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت با انتقاد از دولت در اجرای طرح سهمیه بندی بنزین به این شیوه، خواستار مراقبت بیشتر بر کنترل قیمت سایر اجناس بعد از اجرای این طرح شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۸

اکبر ترکی در گفتگو با صاحب نیوز  در رابطه با طرح سهمیه بندی بنزین، خواستار مراقبت بیشتر دولت در کنترل قیمت‌ها بعد از گران شدن بنزین شد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: رساندن قیمت بنزین به نرخ جدید بخشی از جراحی بزرگ اقتصادی در کشور است که اثرات مثبتی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت اما اجرای آن به این شیوه و در این زمان بدون زمینه سازی و آماده کردن شرایط اشتباه بود.

وی از این که دولت مردم و وکلای ایشان در مجلس را مَحرم ندانسته و بدون اطلاع قبلی و بدون قانع کردن ایشان دست به اجرای این طرح با این شدت شد انتقاد کرد.

نماینده فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت با اشاره به این که اتفاقات و التهابات چند روز گذشته هزینه سنگین این تصمیم برای کشور بود، از نقش نظارتی مجلس بر مصرف صحیح درآمد حاصل از این طرح خبر داد و از قوه قضائیه خواست بر این مسئله نظارت کافی داشته باشد.

ترکی اظهار کرد: پس از حمایت رهبر معظم انقلاب از تصمیم نشست سران قوا، تکلیف بر همه مشخص شد اما همان طور که ایشان فرمودند دولت باید مراقب باشد مردم از این طرح آسیب نبینند و گران شدن بنزین بر افزایش قیمت سایر کالاها تاثیر نگذارد؛ هر چند این کار بسیار مشکل است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99