صاحب نیوز

۲۰۱۹۱۱۲۰_۱۳۲۲۱۲

اصفهانی ها فردا به سناریو و شرارت دشمن پاسخ می دهند

مردم اصفهان هم فردا با بصیرتی که داشتند قصد دارند تیر خلاص را به دشمن شلیک کنند؛ آن ها با حضور خود بذری که دشمن برای سناریو بعدی خود در اوج ناکامی و حقارت کاشته را شخم خواهند زد و یکبار دیگر انقلاب را با حضور خود بیمه می کنند.

کدخبر: 979079
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ @ ۱۲:۱۳


به گزارش صاحب نیوز؛ بعد از اینکه یک سناریو پیچیده برای از بین بردن امنیت کشورمان در مرحله اول عملیات خود راه به جایی نبرد و مردم خیلی زود اعتراضات خود را مدیریت کردند و عرصه را در اختیار اشرار قرار ندادند تا از ابراز اعتراض مردم، موقعیتی برای پیاده سازی یک نقشه مرحله به مرحله شوند.

فعالیت اشرار برای برهم زدن امنیت وقتی در یک تجمع اعتراضی مردمی نباشد به خوبی شناخته و شناسایی این اشرار راحت تر خواهد بود، از این روست که بعد از این بصیرت مردم اشرار راه به جایی نبردند و فضای و محیط های زندگی مردم تقریباً به شرایط عادی برگشت.

بدون شک میلیاردها دلار هزینه دشمنان انقلاب از بین رفت، اما این روباه صفتان حال که باخت و ناکامی را علی رغم میلیاردها دلار هزینه جلو خود میبینند تلاش می کنند حتی اگر شده از این باخت یک امتیاز برای خود ثبت کنند.

از این رو شبکه های لندن نشین و وهابی برای اینکه پایان اعتراضات در ایران را بیان کنند و لباسی برای حقارت خود بخرند سعی می کنند از واژه هایی مانند سرکوب اعتراضات مردمی و … استفاده کنند تا یک تفکر در خارج و داخل حتی ایجاد کنند که یک اعتراض مردمی سرکوب شده است.

این نقشه تلاش می کند جریانی را از سرکوب آزادی و … به راه بیاندازد و بعد با واژه های مانند حقوق بشر آن را مدیریت شود

شاید این سناریو دوم یکی از دلایلی است که مردم  با حضور در راهپیمایی ها قصد خنثی کردن این توطئه را دارند و از این رو به صورت خودجوش در اینگونه دسیسه های دشمن، راهپیمایی های مردمی شکل می گیرد؛ در واقع مردم با حضور خود خط باطلی بر سناریو دوم هم کشیده و حقیقت ایران را آشکار می سازند و بار دیگر وظیفه خود را برای انقلاب اسلامی انجام می دهند.

بعد از این حضور گسترده مردم هر چند حقیقت هیچگاه از رسانه های معاند به طور کامل بیان نمی شود اما ناکامی آن ها دو چندان می شود چرا که جامعه جهانی حقیقت را می بیند و آن چه که تبلیغات دشمن برای وارونه جلوه دادن اتفاقات ایران است، با حضور گسترده مردم شکست می خورد و در داخل همبستگی و اتحاد سوغات این بصیرت مردمی است.

مردم اصفهان هم فردا با بصیرتی که داشتند قصد دارند تیر خلاص را به دشمن شلیک کنند؛ آن ها با حضور خود بذری که دشمن برای سناریو بعدی خود در اوج ناکامی و حقارت کاشته را شخم خواهند زد و یکبار دیگر انقلاب را با حضور خود بیمه می کنند؛ اصفهانی ها فردا با حضور خود در میدان انقلاب نقشه و سناریو جدید دشمن که قرار است با واژه های مانند سرکوب اعتراضات مردمی به میدان بیاد، با حضور گسترده پاسخ خواهند داد.

انتهای پیام/