صفحه اصلی » سیاسی » اعلام حمایت مداح اصفهان از تجمع مردمی نصف جهان علیه آشوبگران

اعلام حمایت مداح اصفهان از تجمع مردمی نصف جهان علیه آشوبگران

مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با اعلام حمایت از تجمع مردمی روز پنجشنبه مردم اصفهان گفت: خوشبختانه با وجود تلاش های دشمنان با لطف امام زمان(عج)، درایت رهبر معظم انقلاب و حضور مردم این فتنه خاموش شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۹

سید اکبر میری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اعلام حمایت از تجمع مردمی روز پنجشنبه مردم اصفهان در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و برائت از فتنه گران، اظهار کرد: تجمعاتی که با اغتشاش صورت می گیرد به سرگردگی گروهک منافقین و مریم رجوی است و این ضرری که به اموال عمومی و اموال مردم زده می شود کار و زندگی مردم را سخت تر می کند.

مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با بیان اینکه باید هوشیار بود تا کشور به سمت فتنه نرود، عنوان کرد: اگر اعتراضی وجود دارد باید از طریق قانون پیگیری شود و خود رهبر معظم انقلاب فرمودند اعتراض باید به زبان سلیس و روان و به صورت متین بیان شود.

وی با اشاره به گم شدن صدای نگرانی مردم در بین این اغتشاشات، تصریح کرد: این اغتشاشات تنها از دست گروهک منافقین بر می آید و تنها این ها هستند که می خواهند کشور به سمت آشوب برود.

میری با تایید نگرانی های مردم در رابطه با طرح جدید افزایش قیمت بنزین دولت، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با وجود تلاش های دشمنان با لطف امام زمان(عج) و درایت رهبر معظم انقلاب این فتنه خاموش شد.

این مداح اهل بیت(ع) افزود: تجمع مردمی و پرشور روز گذشته مردم تبریز آب یخی بود که بر سر این اغتشاشگران ریخته شد و ما هم با تمام توان در صحنه حاضر می شویم تا این آشوب به وجود آمده در کشور برچیده شود.

وی با بیان اینکه معشیت و گرفتاری های مردم باید در اولویت قرار بگیرد، گفت: بنده سه فرزند دارم و در این جامعه زندگی می کنم و با مشکلات بیشتر از بقیه آشنا هستم، اما نباید این نگرانی به سمتی برود که خون شهدای راه امنیت پایمال شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99