صفحه اصلی » استان » آتش زدن فردا در اصفهان تماشایی خواهد بود!

آتش زدن فردا در اصفهان تماشایی خواهد بود!

بدون شک در این چند روز تخریب و آتش زدن اموال مردم در اصفهان خسارت های زیادی بر جای گذاشت اما آن چه اتفاق افتاد به پشتوانه میلیارد ها دلار دشمن و ماه ها برنامه ریزی بود که حضور مردم اصفهان فردا آتشی بر تمام آن ها خواهد شد، مطمئناً این آتش زدن اصفهانی ها با حضور گسترده آن ها تماشایی خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۲۷ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ مردم به وضعیت اقتصادی خود معترض و نگرانند که وضعیت معیشتی آن ها بدتر و سخت تر از گذشته شود، دشمنان انقلاب از فرصت استفاده می کنند و اشرار خود را به  میدان می آورد تا خانه های مردم، فروشگاه ها و مغازه های مردم، وسایل نقلیه مردم را به آتش بکشند.

اشک پدری که با زحمت برای دخترش جهیزیه تهیه کرده و این جهیزیه در آتش زدن این اشرار می سوزد، می ریزد؛ کارگرانی که کارگاهیشان در آتش سوخته و از فردا بیکار می شوند بغض در گلویشان مانده است، کاسبی که مغازه اش و کلیه اجناسش سوخته از نامردی این دشمنان مانده و کاسبان دیگر هم که از به هم خوردن امنیت مشتری ندارند، آن هم در شرایط اقتصادی کنونی بازار به ستوه آمده اند.

کسانی که اموال خود را از دست داده اند و تمام و یا بخشی از زندگی آن ها در آتش سوخته از یک طرف و مردم دیگر هم که می ترسند فردا این آتش زدن ها به خانه و اموال آن ها توسط این اشرار برسد از طرف دیگر می خواهند بساط این اشرار و اقداماتشان جمع شود.

خدا رو شکر آرامش به سطح شهرها برگشته است و دست اشرار از به هم زدن امنیت شهرها کوتاه شده است  مردم برای اینکه اقدامات این چنینی را محکوم کنند در استان های مختلف راهپیمایی می کنند و اتحادشان را نشان می دهند، آن ها بیان می کنند اگر معترض هم هستند از راه خود اعتراض را بیان می کنند و از همه مهمتر نشان می دهند پشتیبیان انقلاب حتی در شرایط بد اقتصادی هستند.

مردم اصفهان هم که در این چند روز خسارات زیادی را از دست این اشرار و رهبران خارج نشینشان متحمل شدند فردا با حضور خود در میدان انقلاب تمام نقشه های دشمنان را که امنیت کشور را نشانه رفته آتش می زنند و خاکستری برای آن ها از این نقشه های شوم به جای می گذارند.

بدون شک در این چند روز تخریب و آتش زدن اموال مردم در اصفهان خسارت های زیادی بر جای گذاشت اما آن چه اتفاق افتاد به پشتوانه میلیارد ها دلار دشمن و ماه ها برنامه ریزی بود که حضور مردم اصفهان فردا آتشی بر تمام آن ها خواهد شد مطمیناً این آتش زدن اصفهانی ها با حضور گسترده آن ها تماشایی خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد